Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym prosić o ocenę oraz ewentualne korekty poniższego zestawu:

Cena: 4986 zł.

 

Moje wątpliwości budzi obudowa. Czy zmieści się do niej wymienione chłodzenie?

 

Z góry dziękuję za okazną pomoc.

Link to post
Share on other sites

Też bym brał inną obudowę bo Corsair Carbide to niestety obudowy-sitka (video recenzja 300R, test 400R, test 500R).

Mozna jasniej? sam sie przymierzalem do zakupu 500R co z tymi budami jest nie tak?Co do zestawu gratuluje zestaw ,marzenie :), orientowales sie moze kiedy to chlodzenie bedzie na sklepie? bo aktualnie towar niedostepny :(Pozdrawiam Edytowane przez ancda
Link to post
Share on other sites

Mozna jasniej? sam sie przymierzalem do zakupu 500R co z tymi budami jest nie tak?Co do zestawu gratuluje zestaw ,marzenie :), orientowales sie moze kiedy to chlodzenie bedzie na sklepie? bo aktualnie towar niedostepny :(Pozdrawiam

Troszkę konkretniej o 500R w tym temacie: http://forum.benchma...00r#entry618185, post numer 15.Co do dostępności chłodzenia, wysłałem zapytanie do sklepu przed chwilą, nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie.

 

Dziękuję za pomoc z obudową, wybrałem zaproponowaną przez użytkownika damianox89.

 

Odnośnie dysku, ten który zaproponowałem nie jest z kontrolerem Vertex 4?

Edytowane przez Styrek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

Mozna jasniej? sam sie przymierzalem do zakupu 500R co z tymi budami jest nie tak?

Corsair po prostu przyoszczędził na filtrach przeciwkurzowych (z boku i na górze są wbrew pozorom bardzo potrzebne i dobrze by bylo, żeby każdy producent przynajmniej dodawał je w akcesoriach). Z tego co wiem są do kupienia jakieś dedykowane filtry do 500R ale...koszt takiego to ponoć ponad 100 zł ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...