Skocz do zawartości

Sprzedam Athlon X2 6400+ BOX


Recommended Posts

yyy? c2d e6300 1.86 po oc jest wydajniejszy i dostepny za 50zł więc nie rozumiem tych 240zł :o

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym go puścił za 160zł + 15 na wysyłkę i miał spokój ale próbuj za ile sie da mi też za I3 2120 nie chcieli dać 400zł a na allegro poszedł w 1 dzień.

tez tak mysle ale nie za 50 zł ludzie oszaleli widąc w polsce wszystko za 0.5 litra

 

widać że nowicjusz..

Nowicjusz!!!!! haha dobre. Ty to chyba porzadnego kompa za 400 zł kupujesz, Audi a4 za 600zł. Obudz sie. Popatrz na allegro chłopczyku czy tam dziewczynko.
Link to post
Share on other sites

tez tak mysle ale nie za 50 zł ludzie oszaleli widąc w polsce wszystko za 0.5 litra

 

 

Nowicjusz!!!!! haha dobre. Ty to chyba porzadnego kompa za 400 zł kupujesz, Audi a4 za 600zł. Obudz sie. Popatrz na allegro chłopczyku czy tam dziewczynko.

 

żyjesz allegro? uważasz ze nie da rady za 400zł złożyc kompa?
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

do bf3 nie

 

zależy jak chcesz grac w bf3, ja na swoim grałem na średnich a wart 400-500zł i rozdziałka 1440x900 więc..
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

złożyć kompa to za 300 zł sie da do neta nawet i za 350 lapka kupisz ale bądzmy szczerzy nie oddam procka za 100 zł może jeszcze powiesz że mam ci go przywieś i zamontować gratis. Badzmy rozsądni niższe modele chodza drożej nie tylko na allegro ale i na tablica.pl albo gumtree wiec wiesz. Sa ludzie których sytuacja przycisła i puścili by go nawet za 40 zł ale nie w moim przypadku

 

to ja ci dam 400 zł i z obudową na grywarką dobrą dzwiękówka złożysz mi kompa za 400 zł ok?

a i nie zapomnij o monitorze

 

widze ze twój komp według twojego rozumowania więcej niż 600 zł wart nie jest.

 

Dałem do wyceny zobaczymy co inni powiedzą.

Link to post
Share on other sites

tez tak mysle ale nie za 50 zł ludzie oszaleli widąc w polsce wszystko za 0.5 litra Nowicjusz!!!!! haha dobre. Ty to chyba porzadnego kompa za 400 zł kupujesz, Audi a4 za 600zł. Obudz sie. Popatrz na allegro chłopczyku czy tam dziewczynko.

A Ty chcesz sprzedać Audi a4 za 500k

 

Co do allegro - zawsze były aukcje z cenami z kosmosu. Nigdy nie wiedziałem dlaczego, dzięki Tobie już wiem.

Popatrz na ceny na aukcjach gdzie coś się dzieje (http://allegro.pl/procesor-amd-athlon-64-6000-2x3ghz-2mb-cache-box-i2481655883.html)

Link to post
Share on other sites

A Ty chcesz sprzedać Audi a4 za 500k Co do allegro - zawsze były aukcje z cenami z kosmosu. Nigdy nie wiedziałem dlaczego, dzięki Tobie już wiem. Popatrz na ceny na aukcjach gdzie coś się dzieje (http://allegro.pl/procesor-amd-athlon-64-6000-2x3ghz-2mb-cache-box-i2481655883.html)

a4 za 500 zł? kto ci tak npisał że ja chce sprzedać?

 

Temat do zamknięcia. Procek poszedł do żyda. 8)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...