Skocz do zawartości

[KUPIĘ] Płyte pod s478, grafikę, ram


Recommended Posts

A ja mam płytę pod s478, agp, Ddr-1 i sdr(po 2 na każdy rodzaj pamięci) 3xpci,

Grafiki:posiada integrę, ale mam też asus GeForce 4 Ti 4600 ULTRA 128MB(dvi+dsub+tvout)

ASUS P4s533-mx.

mam też do niej celerona 1,7ghz, on akurat gratis :D

mogę też dorzucić zapasowy koszyk do montowania chłodzenia.

 

z grafik pod agp to mam jeszcze legendę, geforce2 gts 32MB od Hercules/Guillemot, fabryczne OC, pierwsza karta z radiatorami na pamięciach 8-)

Link to post
Share on other sites

sam nie wiem... z jednej strony są stare, nikt ich nie produkuje, a z drugiej to sprawia że są trudno dostępne :) mnie raczej martwi transport, ramki to jeszcze, ale dyski pocztą?!

 

edit: niech będzie 70zł za ramki ddr+dysk 20gb. 40stka na razie jest mi jeszcze potrzebna, niestety.

 

edit2: tylko po co inwestować w tak stary sprzęt? :D

Link to post
Share on other sites

sam nie wiem... z jednej strony są stare, nikt ich nie produkuje, a z drugiej to sprawia że są trudno dostępne :) mnie raczej martwi transport, ramki to jeszcze, ale dyski pocztą?!

70 zł a przesyłka ile?

 

Edit: Do ściągania żeby nie żarło dużo prądu

 

Edit2: Jednak tylko pamięci bo dysk na AtA znalazłem :D

Link to post
Share on other sites

no torrenty to jeszcze rozumiem. nie wpadasz może przypadkiem do wawy? to byś miał "odbiór osobisty" + test memtestem na własnych oczach, że 100% sprawne.

nie orientuję się w cenach przesyłek, na pewno zapakowałbym w jakieś sztywne pudełko i matę ochronną i folię antyelektrostatyczną...

 

Ktoś się orientuje czy inpost oferuje przesyłki poza wawą już? to by tanio wyszło...

 

Za pamiątki 40zł powiedzmy+ transport.

Link to post
Share on other sites

nie ma sprawy, i tak ktoś je kupi, tak jak poprzednie sdrki i ddrki które miałem(trochę tego było...) a inpost śmiga i to byłoby jakieś 3-4zł za list polecony o małej wadze.

jakbyś zmienił zdanie to ja tu jestem :D

mam duuużo różnych rzeczy btw.

Link to post
Share on other sites

:)

 

znaczy stara płyta? bo masz 8500 według profilu...

 

edit: chociaż nie, ta z profilu ma integrę. cytat ze sklepu internetowego:

Potęga zintegrowanej karty graficznej

Płyta główna ASUS P5VD2-VM, dzięki zastosowaniu zintegrowanej karty graficznej VIA, oferuje użytkownikowi wysoką wydajność w grafice 2D/3D dla zapewnienia wysokiej funkcjonalności i zachowania atrakcyjnej ceny produktu.

 

:D:):P "POTĘGA" :o:lol:
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...