Skocz do zawartości

Samsung S23A700D 3D za ok. 900zł


Recommended Posts

Interesuje mnie zakup monitora Samsung S23A700D monitor wydaje się być bardzo ciekawą propozycją biorąc pod uwagę że za cenę ok. 900 zł dostajemy 120hz

Niestety na stronach internetowych sklepów sprzedających ten model istnieją pewne rozbieżności

na większości stron podana jest informacja: matryca glare: none

ale też niektóre sklepy przy nazwie monitora podają glare

na niektórych zdjęciach monitor wygląda jakby miał matrycę matową ale znalazłem stronę z filmem gdzie testowany model jest z matrycą glare:

http://wecravegamest...tor-review.html

 

na stronie Samsunga Pl nie widze tego modelu

Czy istnieją dwie wersje?

Jak wygląda sprawa z tym monitorem, matryca błyszcząca czy matowa?

Jeżeli ktoś posiada taki model proszę o podzielnie się uwagami czy monitor jest warty zakupu.

 

Jakby ktoś był zainteresowany tym monitorem to napiszę kilka słów

matryca błyszcząca (glare) jak na TNkę całkiem dobre kolory nawet na ustawieniach standard, niezła ostrość zarówno po podłączeniu kablem DVI-D i HDMI na HDMI obraz wydaje się minimalnie lepszy ale jest jeden problem nie mogę ustawić 120Hz (być może wina kabla) wielkość matrycy równe 23" porównując do 22" HP 2228H 16:10 ekran 0,5 cm niższy 3,5 cm szerszy, kąty widzenia hmm IPS to to nie jest nawet na TN HP miałem lepsze, matryca świeci nierównomiernie (prześwietlone krawędzie) ale największą wadą jest dla mnie brak regulacji nachylenia i wysokości. Co do 120 Hz czuć różnicę pomiedzy 60 ale uważam że wymiana monitora ze względu tylko na ten parametr jest bezsensowna, zauważyłem że gry które nie mają w ustawieniach zmiany odswieżania pracują w 60 hz pomimo ustawienia 120hz w windows (przynajmniej te które testowałem) Konwersja 2D-3D wygląda świetnie nie spodziewałem się takiego efektu co prawda przetestowałem tylko kilka tytułów min batllefield3 najpierw włączyłem 3D w ustawieniach gry ale gra nie dość że zaczęła się ciąć to wyglądała średnio natomiast po włączeniu konwersji z 2D płynny obraz wyglądał świetnie (większa głębia) ale proszę się nie sugerować moją opinią nie miałem porównania z innym monitorem 3D. Uważam że za takie pieniądze jest to dobry wybór monitorek dobrze wykończony, bardzo szybki z dobrą jasnością jestem bardzo zadowolony z zakupu. W zestawie dostajemy dodatkowo okulary

Dodam że w sklepie porównywałem z wiekszym S27A950D i różnic w obrazie nie zauważyłem a cena dwukrotnie wyższa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...