Skocz do zawartości

Uwagi userów do Moderatorów


Recommended Posts

Witam. Jako ze w tamtym temacie zrobiło sie bagno otworzyłem nowy. Tutaj możecie pisać gdy dostaniecie warna a będziecie uważać ze nie jest on słuszny. Prosze tylko o zachowanie kultury i estetyki. Najwięcej warnów idzie za wulgaryzmy , regulamin tego zabrania ale ja daje taki mały limit dwóch dla jedno usera na całym temat . Inni moderatorzy mogą miec swoje własne ustalenia :)

 

Także DomiHD2 akceptuje max 2 wulgaryzmy gwiazdkowane czyli np: sp***** i (ch)h*** nie akceptuje wulgaryzmów nie gwiazdkowanych czyli pełnych słow.

 

Nie akceptuje obrażania innych nawet poprzez gwiazdkowanie wpisy pier**** h*** itp beda od razu traktowane jako warn

 

moja to : 2 - dwa - zwei - two - itnan - deux - ori - tva - két - due - ni - tul -er - dos - dva

 

THX Ave za uwagę co do błędu ortograficznego.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Kilka pytań ?

 

1). temat tylko dla moderacji ?! przeca macie / możecie mieć ukryty jak kiedyś ;)

2). jaki jest sens rozbijania / klonowania tematu Ostrzeżenia na osobne wątki każdego moderatora, bo chyba teraz wszyscy powinni uwolnić dane kto, co i na ile dostał %-)

3). czy prośba o nie spamowanie jest jednoznaczna z wybiórczym traktowaniem wypowiedzi i zabezpieczeniem do wycinki niewygodnych w/w

4). kiedy spłynie na BMK światło Pańskie i odwalicie się od tematu tabu ?! :>

 

edzia :

 

4). temat legenda, szczyt masohizmu...mekka SPAM'erów %-) > Od Czapy

 

<cdn>

Edytowane przez emdziej
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

2). jaki jest sens rozbijania / klonowania tematu Ostrzeżenia na osobne wątki każdego moderatora, bo chyba teraz wszyscy powinni uwolnić dane kto, co i na ile dostał

Po to by ktos kto dostania warna nie zaśmiecał niepotrzebnie tematu ostrzeżenia tylko opisał tutaj w dwóch słowach co i jak i dostał krótka odpowiedz ? Ja sobie bede prowadził co komu dałem i za co. nie bedzie problemów ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...