Skocz do zawartości

Recommended Posts

WitamKupilem karte ''AMD RADEON HD 6870'' wszytko pasowalo ale, gdy otworzylem pudelko i zobaczylem instrukcje i na niej 'zalecany sprzet'Pisze tam '500 watt or greater power supply with two 75w 6-pin PCI express® power connectrors recommended (600watt and four 6-pin connectors for AMD CrossFirex™ technology in dual more)i tutaj sie zaczyna problem bo na moim zasilaczu pisze 440W max <<< czyli to oznacza ze mam 440watt zasilacz i musze teraz znowu zasilacz kupic ???????????

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

Podaj dokładnie jaki masz zasilacz.

No i resztę sprzętu.

 

Dokladniej zasinacz czyli co ?? nazwe i inne ?

Moj komp to :

Procesor > Intel core 2 quad cpu q6600 @ 2.40ghz

Pamiec> 4gb [2x2gb firma goodram]

Windows 7 64it

Karta co teraz mam Ati radeon hd 4800 series 512mb

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

jestem jestem :D

Dziala narazie zainstalowalem sterowniki niewylancza sie nic jest git tylko mam pytanie

Jest jakis program albo strona gdzie mozna sprawdzic czy ma sie aktualne sterowniki ?

Narazie pogram z miesiac i zobacze jak bedzie sie sprawowac i wtedy sprzedam stara ;d mam nadzieje ze wezme chociarz 120zl za nia ;d ati radeon 4870hd

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

Wchodzisz tu i sprawdzasz czy twoja wersja driver-ów odpowiada tej z oficjalnej strony producenta. A żeby sprawdzić jaką się posiada wersje sterownika wystarczy na pulpicie PPM następnie AMD Catalyst i zjeżdżamy na sam dół, tam jest hiperłącze software.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

ok sciagne i sie podziele informacjami ;d

 

 

3d marka ale jakiego ?? 3d mark 06? 3d mark 11? 3d mark vantage ? podaj doklanda nazwe

 

13406 dostalem to dobrze ?

Nie wylaczyl sie :)

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

13406 dostalem to dobrze ?

A jaki program?

 

Do testowania karty może być np. Furmark lub OCCT (Gpu test/Gpu 3d).

 

 

Edit down: Ale w jakiej rozdzielczości przeprowadzałeś test?

Ja mam na sprzęcie z sygnatury ~17500pkt (1280x1024). Nie pamiętam teraz dokładnie. Dawno to było.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Wynik trochę niski pewnie przez procesor. Jakbyś go podkręcił to byłoby o wiele lepiej.

Zapuść jeszcze jeden z programów które podałem. Jeśli nie będzie restartów (wg mnie nie powinno) to zasilacz będzie ok.

Wtedy możesz kombinować z OC procesora, jeśli chcesz.

 

Dla pewności podaj szczegółowe wyniki z 3d marka (SM2.0 score, HDR/SM3.0 score, CPU score)

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...