Skocz do zawartości

GA-990XA-UD3 a Thermaltake Concat 29BP. Zmieści się?


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Mam pytanie, ponieważ planuję zmianę chłodzenia na PhenomII X4 965 BE, na w/w.

 

Tylko moje obawy dotyczą tego, czy nowe chłodzenie nie zajmie zbyt dużo miejsca.

(Słyszałem, że blokuje 2 sloty na pamięć, a byłoby to co najmniej tragedią bo już posiadam 4 sloty zajęte)

 

Ew. czy możecie polecić jakieś inne chłodzenie (ciche) do 150 zł, które się zmieści?

 

 

Pozdrawiam. Konrad.

Link to post
Share on other sites

Contacta na podstawce AMD da się zamontować tylko tak, że wentylator znajduje się albo na górze chłodzenia albo na dole, więc lekko pamięci będzie przysłaniał. Twoje pamięci mają wysokie radiatory czy normalne ? Jezeli normalne to nie będzie problemu z montażem.

Link to post
Share on other sites

Thermalright TrueSpirit 120 można zamontować zarówno horyzontalnie jak i wertykalnie dodatkowo u mnie na płycie Sabertooth 55i (Intel) nie przesłania żadnego slotu pamięci. Myślę, że również w przypadku platformy AMD nie będzie problemu.

Link to post
Share on other sites

Ok to mam ostatnie pytanie. Czy potrzebny jest jakiś backplate (lub czy jest w zestawie), żeby płytka się nie wyginała?

 

Bo widzę, że ten wentyl jest dosyć sporawy.

 

 

Ew. coś do mocowania tego wentyla.

Edytowane przez Volitch
Link to post
Share on other sites

Wszystko co potrzeba jest w zestawie, jedynie co by się przydało to pasta termo przewodząca bo ta z zestawu nie wygląda za ciekawie (choć jest i pewnie spełni swoje zadanie ale jest to zwykła pasta silikonowa).

Link to post
Share on other sites

bez problema jezeli bierzesz macho 2 ;) (to z wlasnego doswiadczenia wiem, a mobo mam podobne bo 970) wentylator ciut wyzej i jedziesz z OC ;)

aaa i ta pasta to mx5 za 12zł i po problemie

Edytowane przez Obiektor
Link to post
Share on other sites

Ech kurde, namieszane teraz mam w głowie :D

 

Thermaltake Concat 29BP duży, ale wydajny.

Thermalright True Spirit 120 wygląda na mniejszy niż w/w.

Macho 2 odpada, bo nie interesuje mnie OC.

a teraz ten SCY Katana 3 i Silentium PC Spartan.

 

 

Może głosowanie? o.O

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...