Skocz do zawartości

Antec EarthWatts 550W Platinium 80+ NOWY!


Recommended Posts

Witam. Oferta aktualna od piątku tj. 6.07.2012r. :) Zasilacz nowiutki od samego Anteca i z gwarancją producenta od dnia aktualności oferty.

 

Specyfikacja :

 

http://www.antec.com/product.php?id=704808&fid=92

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 440zł + kw. 10-15zł. bądź odbiór osobisty na terenie Krakowa. W późniejszym czasie będę miał do sprzedania Gainwarda 9800GT 512MB za 150zł oraz Core 2 Duo E7400 (po lappingu) za 120zł ---> te dwa podzespoły będą z mojego konfigu w sygnaturce :)

 

Kontakt :

 

PW

GG - 41792572

Tel - 503752690

Link to post
Share on other sites

powiem tylko jedno stanowczo przesadziłeś z cena za 300zł możesz kupiec nowy 650W

 

Na allegro znalazleś jedną jedyną ofertę i wg. tego się sugerujesz... ? Ja sugeruję się cenami tego modelu w sklepach a nie u prywatnych ludzi, gościowi nie potrzebny albo mu się spieszy ze sprzedażą... a ja sprzedaję taniej niż w polskich sklepach. Po prostu.. chcesz to kup u tego kogoś 650W bo w sklepie nie kupisz taniej... Chyba że w techplanet.pl za 425zł - model który ja oferuję... gdzie potem masz problemy z GW. I kombinowanie. Bo sklep taki jest.

 

I Nauka czytania się kłania... ponieważ mój model to 550W PLATINIUM 80+ a nie GREEN z 80+ BRONZE!

 

Antec EarthWatts 650W Green 80 Plus Bronze - 384,80 zł - najtaniej

 

Mój - Antec EarthWatts 550W Platinium 80+ - najtaniej techplanet.pl (teoria) - 425zł

 

Cooling.pl - 482zł

Karen - 482zł

Komputronik - 482zł

Proline.pl - 499zł

 

Z palca sobie ceny nie wyssałem.

 

Z ceną ostatecznie mogę zejść do 420zł + kw.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Za drogo troszke :P

Niby dlaczego za drogo ? Zasilacz nówka od samego producenta... Ciekawe też gdzie kupisz taniej ? Więc dlaczego mam sprzedać taniej ? Nawet go nie użyję... tylko dostanę i od razu chcę się pozbyć... Nie rozumiem podejścia co po niektórych osób. Podkreślam nie jest to żadna wersja EarthWatts GREEN tylko PLATINIUM. Ewentualnie zamienię na GTX260 55nm z Twoją maleńką dopłatą. Będzie można załatwić to poprzez allegro.pl. Moje konto na ALLEGRO!

 

DODANO : (6.07.2012r) - 10:45

 

 

OSTATECZNA CENA ----> 300zł!

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Tak, ja mogę za Perłę Export go wziąć ;]

Panowie, za drogo - nie kupujcie. Proste. Markowe 550W to musicie wydać koło 270zł (OCZ Silencer / Thermaltake Smart / XFX Core), tyle że macie 80+ Bronze. 80+ Platinium 550W to normalna cena, może mocy dużo więcej nie ma ale straty energii malutkie :)

Link to post
Share on other sites

Tak... ale dlaczego mam komuś prezent robić... ? Antec to nie jest markowy zasilacz ? Sprawność na poziomie 93% to rewelacyjny wynik... może jest to tylko 550W ale 300zł to cena niewygórowana! Pozdrawiam... Ktoś nie chce ? OK rozumiem ale bez SPAMU jak i pisania pierdół.

Link to post
Share on other sites

Ok :) Po za tym też rozumiem pewne frustracje... jak i wypowiedzi ludzi które mają już większy staż na forum oraz większą liczbę postów... i piszą z sensem... Tutaj mam mały staż jak i tylko 200+ postów... ale przeważnie użytkuję FORUM.PCLAB pod nikiem chyba takim samym henus7 i pomagam ludziom a nawet jak mogę to jadę osobiście do osób i pomagam rozwiązać problem czy usterkę lub zdiagnozować problem. :) Jestem człowiekiem z sercem i nikogo nie zamierzam oszwabić... a kierowałem się cenami sklepowymi... więc to chyba nic złego ani nie żadne wykroczenie :) i wadome mozna kupić mocniejszy zasilacz w podobnej cenie.. ale czy jego sprawność jak i awaryjność będzie mniejsza ? Antec mimo wszystko jest porządną marką.

Edytowane przez henus7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...