Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja bym jednak był za Radkiem HD 7850, przecież są osoby, które mogą załatwić karty sporo taniej :D Więc myślę, że warto nad takim rozwiązaniem pomyśleć :D Tym bardziej, że jest on wydajniejszy od GTX 560Ti, a po OC przegania GTX 570 :)

Link to post
Share on other sites

Oj, nie ma szans żeby przeganiał 7870 :) Jak 7870 na stocku jest sporo lepszy od GTX 570, a po OC przegania GTX 580 :D A Radek HD 6950 znowu nie jest taki dobry, miałbym wątpliwości co do jego wyższości nad HD 7850...

Link to post
Share on other sites

No z tym przegonieniem RAdka 7870 po OC 6950 to przesadziłem :P No tak tak .... 7850 jest mocniejszy od 6950 i to sporo nawet ale jak nie może dołożyc tej stówki to niech już weźmie HD 6950 za niecałe 800 zł. Zaoszczędzi jeszcze na pozostałe komponenty które ma kupić ;)

Link to post
Share on other sites

@up

Oj to masz bardzo małą rozdzielczość, jeśli nie masz zamiaru kupować monitora z większą rodziałką, to kupowanie czegoś mocniejszego niż GTX560ti kompletnie nie ma sensu. Nie będzie w stanie ona pokazać swoich możliwości, które swoją drogą są całkiem spore :D

Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość troche mała .... ale jakby nie chciał za rok wymieniać monitora i karty to myśle że Radeon albo już góra GTX 560 Ti starczą na najwieksze wymogi do najnowszych gier w ULTRA detalach ;)

Link to post
Share on other sites

Z tą kartą za rok nie wiem czy ugrasz na MAX DETALACH w Full HD .... prędzej bym sie skłonił do Radeona 7950 o ok. 200 zł droższego : http://www.pixmania.pl/pl/pl/12548258/art/sapphire-technology/radeon-hd-7950-3-gb-gddr5.html?srcid=7128&CodePromo=oui (przesyłka w tym sklepie ok. 50 zł) No i masz karta graficzna 1395 zł + 50 zł przesyłka = 1445 zł za całość ;)

Link to post
Share on other sites

Tak wiec możesz uzbierać do 1445 zł i kupić Radeona 7950 a za rok lepszy monitor i cieszyć sie najnowszymi grami na Full Detalach albo zaoszczędzić troche, kupic Radeona 7870 i za rok kupić lepszy monitor i cieszyć sie grami w wysokich detalach ;) 7870 czy 7950 to bedzie dobry wybór :D To zależy od Ciebie ile chcesz wydać pieniędzy :)

Edytowane przez gitgosc
Link to post
Share on other sites

NIe wiem jak się sprawuje gtx570, ale z czystym sumieniem mogę polecić hd7850.Jak już pisałem karta bardzo dobrze się kręci,jest cicha i chłodna, czego chcieć więcej.Sam miałem ten dylemat gtx 570 czy hd 7850, no i dzięki forumowiczom wybór padł na tego drugiego ;) Czego byś nie wybrał,nie zawiedziesz się.

Link to post
Share on other sites

ok dzięki wezmę HD7850 i za jakiś czas kupie lepszy monitor. Chciałem się jeszcze zapytać jaki zasilacz będzie lepszy do tej karty i procka I5 2500k

 

Aerocool AEROPGSSTRIKE-X-600-

http://www.morele.net/zasilacz-aerocool-aeropgsstrike-x-600-413357/

 

 

XFX Core 550W

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-core-550w-120mm-80-p1-550s-xxb9-379507/

Edytowane przez Toxic11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...