Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] GTX580 1536MB DirectCU II Asusa


Recommended Posts

Do sprzedania karta jak w temacie, czyli

 

GTX580 1536MB DirectCU II Asusa

 

kupiona w sierpniu 2011 roku w PC Projekcie za 1680zł, komplet, pudełko, dowód zakupu, gwarancja 2 lata od daty zakupu.

 

https://dl.dropbox.c...67923/asus1.jpg

https://dl.dropbox.c...67923/asus2.jpg

https://dl.dropbox.c...67923/asus3.jpg

 

Cena jaka mnie interesuje to 950 zł.

 

Cena jest niska, jako że zależy mi na czasie, z racji wyjazdu. W związku z tym w grę wchodzi wyłącznie odbiór osobisty w Krakowie, opcjonalnie w Tarnowie (będę przejazdem).

 

Kontakt ze mną, przez PW, GG: 412677, tel. 691 52 44 41.

Link to post
Share on other sites

mozna odlozyc na dwie godz?

 

Spokojnie, nie nerwowo i tak jestem w pracy co najmniej do godziny 17.30. Nie sądzę, żeby do tego czasu coś się "urodziło" :)

Ale ok, poczekam 2 godzinki.

 

A jeszcze jedno, w kestiach techniczno-formalnych. Zdaję sobie sprawę, że jestem "młody" stażem na tutejszym forum i może to wyglądać podejrzanie. Ale zapewniam, że mogę przedstawić, że się tak wyrażę, mocne referencje z innych miejsc. A tutaj się zarejestrowałem dziś, to fakt. Ale to głównie dlatego, że jest to forum idealnie "w temacie" sprzętu, który chciałbym sprzedać. Więc nic w tym dziwnego akurat nie ma.

Link to post
Share on other sites

Generalnie jestem przed wyjazdem, przyznam, że nie mam teraz czasu, żeby zajmować się dodatkowymi rzeczami, wysyłki itd. Stąd takie warunki na chwilę obecną.

 

No coś za coś. Cenę zrobiłem dobrą, żeby komuś się bardziej chciało pofatygować osobiście. W obrębie miasta mogę dowieźć pod wskazany adres, bo taki jest chararter mojej pracy, że sporo jeżdżę. Więc to akurat nie problem. Ale to tyle co mogę zaproponować. Zawsze można spróbować poprosić kogoś znajomego, jeśli się takowego posiada w Krakowie. Jestem otwarty na wszelkie opcje. Ja ze swej strony gwarantuję 200% uczciwości. A Tarnów to też już taka "ostateczna ostateczność".

 

Jeśli się nie sprzeda do końca tygodnia to trudno, jak wrócę z urlopu, podejmę wtedy temat na nowo, ale na spokojnie i pewnie cena będzie nieco inna :).

 

W każdym razie warunki są klarowne: odbiór osobisty, powiedzmy do końca tygodnia (07.07.2012), cena 950zł.

Edytowane przez SlawekR
Link to post
Share on other sites

straciłeś jakieś 200 zł na tej karcie, bo na allegro by kupili za 1200

 

Pewnie i masz rację, ale jak to mówią: "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".

 

Wystawiłbym za 1200zł, pewnie by poszła za X dni, wystawienie - prowizja, po drodze musiałbym odpowiedzieć na tony maili, w tym sporo od osób udowadniających mi, że Ziemia jest płaska i karta nie jest warta więcej jak 8 stówek, zakończenie aukcji - prowizja. Zabawa w pakowanie, wysyłkę. Itd, itp. Ja już jestem na tym etapie, gdzie cenię swój czas, a mam go bardzo mało niestety, bo praca mnie dość mocno absorbuje. Więc to moja świadoma decyzja. Cena niższa, ale za to minimum logistycznych problemów i życie przez to prostsze...

 

Poza tym nie traktuję mojej pasji komputerowej w kategoriach ekonomicznych. Ot hobby jak każde inne, kosztuje, cóż....Każdy jakoś trwoni pieniądze na przyjemności. Przy moim hobby przynajmniej wątroba nie puchnie i głowa boli :> . Każdy ma swoje " kółka zainteresowań". Ja też mam swoje :D A każdą wolną chwilę wykorzystuję na to co lubię, obok komputerów. A co lubię, to wystarczy wbić w google: HD + SlawekR. Nie ukrywam się :P. Tak, że mam zajęcie w czasie wolnym lepsze, od siedzenia na Allegro.

 

 

EDIT

Transakcja sfinalizowana, ogłoszenie nieaktualne. Wszyscy zadowoleni :).

Edytowane przez SlawekR
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...