Skocz do zawartości

ZOTAC GTX470 + ACCELERO XTREME PLUS II


Recommended Posts

Witam!

 

Jak w temacie,sprzedam GTX470 ZOTAC'a z pełnym BOX'em,i w stanie idealnym,wraz z chłodzeniem

ACCELERO XTREME PLUS II,do którego również posiadam wszystko co daje producent.

Istnieje możliwość kupna karty z referencyjnym chłodzeniem ZOTAC'a bez ACCELERO.

 

CENA:

Z referencyjnym chłodzeniem 499zł

Z chłodzeniem Accelero Xtreme Plus II 629zł

 

Kontakt GG. 6620309

 

ODŚWIEŻAM NOWE CENY:

 

Z referencyjnym chłodzeniem 485zł

Z Accelero Xtreme Plus II 600zł

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

@Nextassy

Jak karta spisuje się na referencyjnym chłodzeniu? Chodzi mi o temperatury i głośność. Jeśli byłyby przyzwoite to pewnie bym kupił.

 

Ja mam tego zotaca referneta nie warto teraz chyba ze zmienisz chłodzenie u mnie temp max 92-93 st ,ale hałas jest jak na lotnisku, w ciagu 2 miesięcy zmieniam na 670 z windforce3 lub directcu 2 od asusa bo już mam dosyć wycia tej karty, i do tej karty dobrze wentylowaną bude lepjej mieć bo prawie jajka bys na niej usmażył jak na 480
Link to post
Share on other sites

No więc tak temp na referencyjnym chłodzeniu to tak jak na referencyjnym :) jak ktoś umie dobrze smarować gpu i ma dobra pastę i przewiewną obudowę to uzyska do 10 stopni niżej niż na zwykłych pastach... Ale nie ukrywam ze z AC to karta jest bajka :) nie miałem na niej więcej niż 55 stopni pod max obciążeniem z ustawionym chłodzeniem na tryb AUTO.także polecam kupić z AC,ale oczywiście samą tez mogę sprzedać jak najbardziej... wtedy Accelero idzie osobno na sprzedaż...

 

Jak coś to pisać na PRIV :) puki co nikt nie potwierdził w 100% kupna wiec nic jeszcze nie jest zarezerwowane :)

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

karta stabilnie pod chłodzeniem ACCELERO śmiga na taktowaniu 830/1765 i nieco podniesionym napięciu,więcej nie próbowałem.

I głównie cały czas działa na standardowych taktowaniach.

Link to post
Share on other sites

GTX470 z Accelero to złoto

SONY wie co pisze,to chyba największy znawca tego modelu na forum :)

 

Wiec nie muszę nic deklarować lub reklamować :D

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Poza jednym z najwyższych poborów prądu ? Lepsze są jedynie karty 2x procesorowe...Accelero z pewnością obniża temperatury, ale mimo wszystko, ta karta to piekarnik - podobnie jak jego starszy brat GTX480.

Accelero to z pewnością duuuży plus, ale pobór prądu tego układu to duuuży minus. Także faktycznie, nie masz więc co reklamować.

Link to post
Share on other sites

Poza jednym z najwyższych poborów prądu ? Lepsze są jedynie karty 2x procesorowe...Accelero z pewnością obniża temperatury, ale mimo wszystko, ta karta to piekarnik - podobnie jak jego starszy brat GTX480. Accelero to z pewnością duuuży plus, ale pobór prądu tego układu to duuuży minus. Także faktycznie, nie masz więc co reklamować.

a ty ciągle z tą prądożernością. nie przesadzaj już, pół bata więcej w ciągu roku to nie katastrofa. ma być wydajnie i jest, a w tej cenie nic lepszego nie ma.

jakaś taka nagonka na to fermi powstała. każdy sra ze strachu, że będzie płacił za rachunki nie wiadomo ile, a to guzik prawda. odmówić sobie kilka paczek szlug/litra wódy i po sprawie. zdrowiu się to przysłuży, a rachunek wyrównany.

Link to post
Share on other sites

Czy to piekarnik,to nie wiem bo ja się na to nie skarze,a co do poboru prądu,to nagonka i mity robią swoje,aż tak źle nie ma jak się wszystkim wydaje :) Tak czy owak,karta jest wydajna,i za ta cena chyba jedna z najbardziej opłacalnych kart obecnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Link to post
Share on other sites

1. Pobór: http://tpucdn.com/re...wer_maximum.gif jak z HD7970

2. Wydajność: http://tpucdn.com/re...ges/perfrel.gif jak z HD5870

 

Gdyby ilość pobieranego prądu nie była takim problemem, to nigdzie w testach nie przejmowano by się tym zagadnieniem. Skoro jedna zwykła żarówka - z żarnikiem, pobiera 60W (jeszcze w starym systemie, nie mówiąc o 80W czy 100W), a taki zestaw z GTX470 około 320W (pod obciążeniem w zależności od reszty konfigu), to wniosek nasuwa się sam.

A mit, jest mitem dla tych, dla których jest od w danej sytuacji niewygodny - tak jak teraz dla Nextassy, który próbuje sprzedać kartę.

 

Swoją drogą, dziwi mnie Wasze podejście, gdy nagle jednoprocesorowa karta, która ma niebotyczny pobór prądu - jeden z najgorszych w historii kart jednoprocesorowych, poza GTX580, bo reszta to karty dwuprocesorowe, a mimo to zrzucacie tę kwestię na kompletnie dalszy plan, chowając się za jakimiś mitami. Wystarczy jednak wejść do działu Kart graficznych, aby do porzygu czytać o HD7 jakie to one super oszczędne, nie grzeją się i podcierają tyłki gdy siadasz na klopie, a jak wychodzisz z domu, to mówią "dzień dobry" i "dowiedzenia".

 

Część z Was - w zależności od okoliczności, strasznie mija się w zeznaniach...Piszecie tak, jak w danej chwili Wam wygodnie.

 

I nie twierdzę, że GTX470 to kupa - tym bardziej z Acc, ale na tym forum można zwyczajnie napisać książkę o tym, jak to pobór prądu jest kalany przy okazji wszystkich mocniejszych kart, a GTX470 / 480, to tutaj najgorsze ZŁO, właśnie z powodu temperatur i poboru prądu.

 

Ale czasem wygodniej jest napisać o micie i próbować sprzedać piekarnik, niż przyznać rację i zmierzyć się z realną możliwością sprzedaży, prawda ? :)

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Czyli sugerujesz ze chce wcisnąć potencjalnym kupcom piekarnik?? Po to mam na karcie ACCELERO by się tak nie grzała.

Wiem o fakcie ze karta się grzeje bardzo,ale mi to nie przeszkadzało nawet przed zakupem ACCELERO.Sprzedaje albo z albo bez,jak kto woli.Sądzisz też ze skoro karta sie grzeje,i rzekomo zjada potężne ilości KW to jej nie sprzedam?? Nie sprzedam na forum to sprzedam na Allegro,na wszystko jest w tych czasach kupiec,tylko trzeba cierpliwości :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Pobór: http://tpucdn.com/re...wer_maximum.gif jak z HD7970

2. Wydajność: http://tpucdn.com/re...ges/perfrel.gif jak z HD5870

 

Czy ja Ci napisałem, że jej nie sprzedasz...? :> Ogarnij się. Chodzi o to, żeby co niektórzy "spece" przestali tutaj wciskać ciemnotę jaka ta karto nie jest super i jakie to nie jest złoto, gdy w rzeczywistości w dziale Kart graficznych pocą się jak stopy nocą, by ludzie kupowali HD7, bo są takie super energooszczędne i tak mało się grzeją - zwyczajnie strzelacie sobie w stopę i zaprzeczacie samym sobie.

 

Tam co innego, tutaj nagle GTX470 to za******a karta, tylko z uwagi na Acc. Acc to zdecydowany plus, ale tekst Sonego że to złoto, rozbawił mnie do łez. Tym bardziej po tym wszystkim co przeczytać można w dziale Kart GPU. Funny shit.

 

A co do samej sprzedaży - obyś sprzedał kartę drożej niż jest ona faktycznie warta :D Happy ?

 

EDIT:

lame

weż wyjdz

 

* ź (przytrzymaj ctrl i wciśnij x) ;) Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Ja?? Coś nie tak...?

 

Nie Ty :P jak pisałem posta to ostatnią wypowiedzia była wypowiedz Ave20 :P wkradłeś mi sie w te kilka sekund :D Edytowane przez kochas66
Link to post
Share on other sites

A mit, jest mitem dla tych, dla których jest od w danej sytuacji niewygodny - tak jak teraz dla Nextassy, który próbuje sprzedać kartę.

co za podsumowanie. to dopiero do porzygu

 

Temperatury? eliminuje je Acc bądź inne chłodziwo. Pobór prądu? nie stać cie na takie "ogromne" rachunki nie kupuj, dla kogoś kilka pln więcej w przeciągu 365 dni w roku nie robi różnicy, dla ciebie widocznie tak.

 

a i zwróć uwagę na cenę "specu" 600pln (być może nawet zejdzie do 550pln z Acc) nic lepszego nie znajdziesz w tych granicach.

Link to post
Share on other sites

U...uraziłem dziecko. Cacy :E

 

1. Temperatury - a gdzie ja napisałem, że Acc ich nie obniża. Ile razy mam napisać, że Acc jest zdecydowanie na plus ? Czytać Ci się nie chce, czy masz z tym problemy ?

2. Rachunki ? Jak zaczniesz się utrzymywać sam, to wtedy pogadamy kiddo.

3. GTX470 z Acc to najlepszy wybór do 600 zł ? hahaha, jebłem.

 

- GTX470 to wydajność HD5870 - nie mniej, nie więcej,

- GTX470 to HD5870 z poborem prądu wyższym od GTX680 ! Ba, od pobór prądu rzędu HD7970 !

 

1. Pobór: http://tpucdn.com/re...wer_maximum.gif jak z HD7970

2. Wydajność: http://tpucdn.com/re...ges/perfrel.gif jak z HD5870

 

Taki to za******y jest GTX470 ! Już wolałbym kupić HD5870 - ta sama wydajność, niższe temperatury i mniejszy pobór prądu !

Tak "specu" - GTX470 to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym....hahaha.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

3DMark 06:Milion pięćset sto dziewięćset

no fakt, z takim tekstem to wiadomo co siedzi po drugiej stronie %-) haha

 

2. Rachunki ? Jak zaczniesz się utrzymywać sam, to wtedy pogadamy kiddo.

kiddo? ja je**e, ty to potrafisz zapodać dobrą dawkę humoru.
Link to post
Share on other sites

1. Pobór: http://tpucdn.com/re...wer_maximum.gif jak z HD7970

2. Wydajność: http://tpucdn.com/re...ges/perfrel.gif jak z HD5870

 

Widzę, że to tyle w kwestii wymiany argumentów - szybko się się skończyłeś. Szybciej niż sądziłem.

A więc miłego kiddo.

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...