Skocz do zawartości

Czy ta płyta główna ma odpow. ilość wejść USB?


Recommended Posts

Cześć. Mam delikatny dylemat tuż przed kupnem nowej myszki, klawiatury i słuchawek do nowego komputera.

 

Moja płyta główna to ASRock P67 PRO3 (B3)

Posiada ona takie wejścia na tylnim panelu jak:

  • 2x PS/2
  • 2x USB 3.0
  • 6x USB 2.0
  • 6x wyjście audio 8-channel
  • eSATA III
  • Koaksjalne S/PDIF
  • Optyczne S/PDIF
  • Przełącznik Clear CMOS
  • RJ-45
Chce do owego komputera kupić:

 

Mysz - Razer Naga Epic ( Sam nie wiem jakie ona ma wejście - 2.0 czy 3.0 )

Klawiatura - Logitech G110 ( Tutaj tak samo nie wiem jakie ma wejście )

Słuchawki - Logitech G35 ( Tutaj nie wiem czy USB podpinam normalnie omijając zintegrowaną karte dźwiękową, czy bezpośrednio do karty, lecz wątpie czy ona ma wogóle wyjście )

 

Moje pytania to:

 

1.Czy owe 3 komponenty wejdą i będą normalnie działać?

2.Czy słuchawki odpinam do wejścia USB czy do karty dźwiękowej, jeśli ma wogole wyjście?

3.Czy zintegrowana karta dźwiękowa jest dobra na ten typ słuchawek - będą one działać bez zakłuceń?

4.Czy jeśli mam głośniki ( L/P i subwoofer ) i dod. będę chciał te słuchawki to czy może mi braknąc wejść/miejsca lub coś może się pokiełbasić?

 

To chyba na tyle jeśli chodzi o moje dylematy. Z góry dzięki za pomoc i w razie pytań piszcie. :)

Link to post
Share on other sites

1. Tak będą

2. Te słuchawki podpinasz do wejścia USB

3. Te słuchawki omijają kartę dzwiękową(USB)

4. Nic Ci się nie pokiełbasi

Ogólnie jeżeli nagrywasz let's play czy coś w tym rodzaju to musisz podporządkować kartę dźwiękową do tych słuchawek

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Tak będą

2. Te słuchawki podpinasz do wejścia USB

3. Te słuchawki omijają kartę dzwiękową(USB) http://www.youtube.com/watch?v=Dvt4EMngJoI&feature=g-all-u

4. Nic Ci się nie pokiełbasi

Ogólnie jeżeli nagrywasz let's play czy coś w tym rodzaju to musisz podporządkować kartę dźwiękową do tych słuchawek

 

Okej. Dzięki za pomoc!

 

PS: Widze, że też oglądałeś ten film Rocka, który skłonił mnie to zrobienia tego tematu ^^

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchawki - Logitech G35 ( Tutaj nie wiem czy USB podpinam normalnie omijając zintegrowaną karte dźwiękową, czy bezpośrednio

 

jeju, dlaczego takie słabe słuchawki sobie kolega wybrał ? A ten Rojo, to kolejny biedak, który nie zdaje sobie sprawy jaki słaby sprzent sobie sprawił. 400zł na nie, to też nieporozumienie.

 

Za mało informacji podałeś na temat słuchawek.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

jeju, dlaczego takie słabe słuchawki sobie kolega wybrał ? A ten Rojo, to kolejny biedak, który nie zdaje sobie sprawy jaki słaby sprzent sobie sprawił. 400zł na nie, to też nieporozumienie.

 

Za mało informacji podałeś na temat słuchawek.

 

Każdy kupuje to co mu się podoba ;)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...