Skocz do zawartości

[TANIE] HD 7970


Recommended Posts

@DomiHD2

Czy załapie się na pierwszą czy na trzecią turę to mi jest obojętne. Teraz jestem Ci w stanie wpłacić na konto 500 zł zaliczki a jak za miesiąc wrócisz do Polski to dopłacę resztę.

 

 

@lukiwara11

215 £ + 10~15 £ jeśli wysyłka z UK lub 215 £ + 20 zł jeśli wysyłka z Polski

Edytowane przez IronFe
Link to post
Share on other sites

Hej, 3 pierwsze sztuki jestem dogadany do wyslania bo sie kupujacym spieszy, moge miec na chwila obecna jeszcze 4... procesora i5 2500k jednego nie zalatwie co najmniej 10 sztuk musze by miec tanio,...

 

zasilacze tylko Corsair wszystkie modele od 600w w gore ...

Link to post
Share on other sites

Na PL to wychodzi okolo 560 zł z gw 24 miechy.

 

prosze o wyrozumialosc nie jestem w stanie odpisac od razu, ja w uK jestem u siostry i szwagra wiec tez nie wypada mi caly czas siedziec na komputerze

 

UP@ najtanszym hmmm konkretny model bym musial wiedziec, bo CX'y kupisz w Pl bardzo tanio, ogolnie zasilacze wychodza troche taniej niz w Pl wiec jak ktos chce i sie komus oplaca czy nie ma doplacic tych 50-100 zl

Link to post
Share on other sites

Hej, 3 pierwsze sztuki jestem dogadany do wyslania bo sie kupujacym spieszy, moge miec na chwila obecna jeszcze 4... procesora i5 2500k jednego nie zalatwie co najmniej 10 sztuk musze by miec tanio,... zasilacze tylko Corsair wszystkie modele od 600w w gore ...

Rezerwuję 3 sztuki 7970.

 

Jestem zainteresowany procesorem. Mogę wziąć 3 sztuki.

 

Zasilacz też przygarnę, ale najpierw chciałbym poznać ceny.

 

Powiedz jak wygląda sprawa z wysyłkami. Czy wysyłasz od razu, czy po przyjeździe do Polski i ile będzie kosztowała.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Hej, 3 pierwsze sztuki jestem dogadany do wyslania bo sie kupujacym spieszy, moge miec na chwila obecna jeszcze 4...

 

Rozumiem ze możesz mieć jeszcze 4 asusy hd 7970 DCU II TOP ???? jeśli tak to zaklepuję jednego i w tej chwili mogę Ci wpłacić na konto 500 zł a jak wrócisz za miesiąc do PL to dopłacę resztę
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...