Skocz do zawartości

Athlon 64 FX-60 2.6 GHz s939


Recommended Posts

komentarze odnośnie ceny możecie zostawić dla siebie :D

 

skoro uważacie że 120 zł jest dobrą ceną to ja płace dwa razy tyle za ten procesor

sprzeda mi ktoś w takiej cenie ? nie sądze, płace 3 razy tyle, sprzeda mi ktoś ? nie sądze

Nie masz zielonego pojęcia ile jest warty

 

Nawet jeśli bym go wystawił w licytacji od 1 zł to sprzedam go za 400 od ręki

Jeśli nie znacie histori tego socketu to lepiej też się nie wypowiadajcie

bo swego czasu to s939 królował, a intel to mógł tylko buty czyścić

 

TUTAJ NIE CHODZI O TO CZY ZAKUP JEST OPŁACALNY NA PRZYSZŁOŚĆ

CHODZI O WARTOŚĆ

JEŚLI LUBICIE ODDAWAĆ RZECZY WARTOŚCIOWE ZA PÓŁ DARMO TO JA W TO NIE WNIKAM

ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE KTOŚ KTO NA WAS ZAROBI

A JEŚLI CENA 500 zł JEST ZA DUŻO TO MOZECIE KUPIĆ Z CHIN ZA 120 FUNTÓW

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Procesor jest rzadki, to prawda. Jednak każdy zdrowy na umyśle nie kupi go w tych pieniądzach. Nie dość, że rozbudowa starej platformy bardzo oczyści portfel, to współpraca tego CPU z max 4GB DDR1 400MHz nie zachęca już do niczego.

 

Jeśli komuś naprawdę zależy na rozbudowie swojej stareńkiej platformy s939, kupi albo x2 3800+, albo 4200+ i bez najmniejszych problemów ustawi go na 2.6GHz. To, że jest L2 o połowę mniejszy na rdzeń - w tym przypadku robi marginalną różnicę.

 

Tyle ode mnie -- nie bić za spam w temacie ogłoszeń %-)

 

//pozdrawiam

 

E:

pytałem o cenę, bo sam mam jeszcze platformę s939 w firmie dla kadrowej. Jednak po usłyszeniu kwoty wolę kupić nowe bebechy za 1000zł i mieć zupełnie inny PC.

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

nie podniecaj się tak, życzę ci tylko powodzenia w sprzedaży a ty się gorączkujesz %-)

Tak bo twój post nic nie wnosi do tematu

Ja nikogo nie zmuszam do zakupu

tylko daje oferte, a zawsze znajdzie się ktoś na którym będzie zależało na tym procesorze

 

Temat nie dotyczy tego czy warto kupić.

Po prostu czytajcie z zrozumieniem i tyle

 

Równie dobrze możesz napisać do swojego intelka i pożalić się że ma za drogie procesory skoro cena końcowa może być nawet -/+300x większa niż koszt produkcji

Link to post
Share on other sites

po pierwsze to jest moje zdanie możecie się nie zgadzać i ja tak twierdze jak mówisz ze bez problemu sprzedasz to wystaw na allegro i będzie wszystko jasne jak sprzedasz to fajnie dla cb a jak nie to będziesz musiał zejść z ceny albo zostawić sobie ten rarytas jak twierdzisz

Link to post
Share on other sites

po pierwsze to jest moje zdanie możecie się nie zgadzać i ja tak twierdze jak mówisz ze bez problemu sprzedasz to wystaw na allegro i będzie wszystko jasne jak sprzedasz to fajnie dla cb a jak nie to będziesz musiał zejść z ceny albo zostawić sobie ten rarytas jak twierdzisz

Twierdzisz że białe jest czarne

 

939 dominował i tyle w temacie

Link to post
Share on other sites

haha dokładnie 500zł za procesor na nieudany socet który nie opłaca się inwestować za 500zł możesz mieć i5 a nie takie badziew

tak twierdzisz to twoje zdanie ale tu chodzi o procesor a nie sam socket moim zdaniem procesor nie jest tyle wart i tyle

Gubisz się już w tym co piszesz

Link to post
Share on other sites

jaki sens takiego zakupu ?

 

płyta na h61 - 170 zł

celeron/pentium na 1155 - 170 zł

ram 4GB 80 zł

 

(kupując używki pewnie by jeszcze na wszystkim w sumie można ze stówkę urwać łącznie)

 

i za mniej niż 500 mam coś sporo wydajniejszego co później jakoś można rozbudować :)

 

oferta chyba tylko dla kolekcjonerów :) lub zdesperowanych ludzi próbujących ratować kompa na starej platformie, choć jak widać w tej cenie to w ogóle nie opłacalne

Edytowane przez blackdog
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...