Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

Nie mówiąc już o spalaniu.

Widać, że kolega nie tankował Fiata i Porsche.

Który samochód teoretycznie, ( czyli pomijając awarie, korki itp.) przejedzie szybciej ( czy w ogóle ma szanse przejechać ) 100km na 6 litrach paliwa ( żeby nie mówić benzyny) Fiat 126p czy Porsche np. 911.

 

Włochom gratulujemy Fiata :)

Nie liczą się koszta tylko ten feeeeel :o

Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzcy.

 

Obyś ty tym razem nie musiał czekać tyle co haczyk na swojego kompa.

No i podstawa backup danych z dysku :twisted:

 

Jakbym miał stracił dorobek moich lat to by jakakolwiek renowacja tego nie naprawiła (dopisek do Tomka :) )

Link to post
Share on other sites

Jakbym miał stracił dorobek moich lat to by jakakolwiek renowacja tego nie naprawiła (dopisek do Tomka ;) )

Przesłać zdjęcie, na którym widać karteczkę naklejoną na komputer, na której haczyk napisał "na dysku są tylko śmieci"? Jak byś to odebrał? Poza tym od początku wszędzie trąbimy, że dysk ma być pusty. Wystarczy przeczytać zasady zabawy, i nie będzie problemów ;)

Link to post
Share on other sites

carnivor gratuluje widzialem troche slaby ten konfig no ale juz bedziesz mial nowy ja na nic nie licze bo i tak moj komp nie ma szans no fakt chipset na mobo juz troche ma ale za to nowy bios od gb dal mi plany na nastepne 3 miechy dokupie phenoma 2 i 4 gb ramu tez kingstona ale 1066

najpierw zaczne od ramu potem proc i na samym koncu grafa poczekam na nvidie podobno ma byc nowa seria star przy ktorej gtx to bedzie szit jeszce w tym roku xD bede musial dokonac tego sam

Link to post
Share on other sites

Posiadam płytę główną M2N SLI DELUXE. Płyta ta z biosem 1604 wspiera procek Phenom II, a obecnie mam tylko Athlona X2, a więc przeskok był by duży, a więc zgłaszam swoją maszynę do modernizacji. User DAShoe (USA) odpalił Phenom'a 2 na mej płytce: http://www.forumdeluxx.de/forum/showpos ... count=1671. Sam miałem zamiar zmodernizować swój sprzęt, ale miedzy czasie wyskoczyło parę rzeczy i nie dam rady na razie, a więc chciałbym, aby redakcja rozważyła dodanie mnie do ankiety kandydatów do kolejnej modernizacji, bo okazuje się, że w mej płytce jest potencjał do wykorzystania. ZeTek

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ja jestem ciekaw, jak rozbudujecie zestaw czytelnika, u ktorego kazdy element zestawu to ponad 1.000 zl. Wymiana czegokolwiek wiec odpada, zostaje jedynie poszukiwanie nowostek i sprawienie tego typu prezentu, jak karta AGEIA, 3 dyski OCZ SSD 32GB spiete w RAID-0, czy tez dopalacz kart graficznych; tudziez gadzety w stylu klawiatury OLED ;)

 

Swojego zestawu nie zaproponuje pod rozbudowe, bo glosowanie samu na siebie nie ma sensu, choc rozbudowa przydalaby sie i jest prosta, jak drut w zakresie 1.000 zl:-)

 

Mam natomiast pytanie, jak mam szukac tych ludzi, ktorzy spelniaja kryteria... przeciez bez sensu jest, zebym latal po profilach i sobie szukal w kilkutysiecznej bazie ;) Widze, ze ze przynajmniej czesciowo ten watek rozwiazuje problem (bo ludzie zglaszaja sami swoje zestawy), ale jest to dla mnie rozwiazanie czesciowe. Ktos, kto jest popularny na forum/w poradnikach ma wieksza szanse wygrac. Ciche myszki, ktorym konstrukcja psychologiczna nie pozwoli na zaproponowanie siebie, dalej dostana fige. Moze wiec lepiej jest, by napisac jakis automat do losowego wybierania przynajmniej kilku kandydatow, a juz potem wszystko zostawic w rekach czytelnikow - albo na odwrot ? Polaczenie losowosci z subiektywizmem ludzi byloby chyba najrozsadniejsze, zwlaszcza, ze zapewne teraz czytelnicy przejma na siebie role Robin Hooda i beda proponowac zestawy wylacznie najslabsze....

Taki automat to kilkanascie/kilkadziesiat minut pracy w PHP/SQL :-)

Link to post
Share on other sites

Możesz wykorzystać do tego dział rankingi. To jest jedno z kryteriów konkursu, każdy musi dodać trzy rankingi. Tam możesz sobie przefiltrować wg podzespołów. Powiedzmy, że chcesz zagłosować na kogoś z a64 3500+ i 7300GT ( :) ) w 3dmark05 i lista użytkowników gotowa.

A tak poza tym, to zapraszam do wątku trzeciej edycji konkursu :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...