Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio często słucham muzyki na teflonie (EVO 3D) a dołączone słuchawki są raczej kiepskiej jakości. Szukam jakieś DOKANAŁOWE (tytuł posta może zmylić, ale nie mogę go poprawić) do kwoty powiedzmy 100zł (chyba, że nic ciekawego nie znajdę to może być więcej).

 

Preferencje muzyczne: rock/ciężkie granie (zależy mi na dobrym klarownym środku i górze, bas dynamiczny/szybki ale nie dominujący).

 

Jeżeli chodzi o wymagania do samych słuchawek to muszą mieć kable nieplączące się, dobrze żeby miały sterowanie kompatybilne z HTC (play/stop, następny/poprzedni utwór).

 

Na samej specyfikacji słuchawek nie ma się co opierać, odsłuch w przypadku dokanałowych raczej niemożliwy więc proszę o propozycje osób które dane słuchawki użytkują.

Edytowane przez bajker
Link to post
Share on other sites

Może wydać Ci sie to dziwne, ale ja uzywam sluchawek nokia wh-205 i powiem Ci, ze przez moje uszy przewineło się juz wiele modeli sluchawek drozszych i tańszych i o dziwo te sa najlepsze, a na allegro nowe oem kosztuja ~15zł... Jak słucham na nich and justice for all, metalliki to odpływam ;)

 

"zależy mi na dobrym klarownym środku i górze, bas dynamiczny/szybki ale nie dominujący"

Jakie słuchawki byś nie kupił, żeby osiagnąc to co chcesz musisz bawic sie EQ.

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites

do takiego stylu muzyki polecam MEElectronic M9 lub model CX21 (tego samego producenta)

fajne są tez soundMagic pl30 ale myślę ze do stylu muzycznego który preferujesz nie sprawdzą się (maja dość slaby bas)

chociaż ja osobiście na Twoim miejscu wybrał bym akg k420 bądź koss ksc-75 ale jeśli chcesz doki to trudno...musimy się wśród nich obracać :P

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakie słuchawki byś nie kupił, żeby osiagnąc to co chcesz musisz bawic sie EQ.

tu się z Tobą zgodzić nie mogę. jakby tak było jak piszesz to nie było by tylu producentów i modeli słuchawek różniących się od siebie barwą.

 

do takiego stylu muzyki polecam MEElectronic M9 lub model CX21 (tego samego producenta) fajne są tez soundMagic pl30 ale myślę ze do stylu muzycznego który preferujesz nie sprawdzą się (maja dość slaby bas) chociaż ja osobiście na Twoim miejscu wybrał bym akg k420 bądź koss ksc-75 ale jeśli chcesz doki to trudno...musimy się wśród nich obracać :P pozdrawiam

CX21 wygląda dość ciekawie.

duże słuchawki już mam (AKG K514 mk1) dlatego chcę kupić dokanałowe.

 

a co sądzicie o a-JAYS One (lub one+ ze sterowaniem) lub model Two?

Link to post
Share on other sites

tu się z Tobą zgodzić nie mogę. jakby tak było jak piszesz to nie było by tylu producentów i modeli słuchawek różniących się od siebie barwą. CX21 wygląda dość ciekawie. duże słuchawki już mam (AKG K514 mk1) dlatego chcę kupić dokanałowe. a co sądzicie o a-JAYS One (lub one+ ze sterowaniem) lub model Two?

oczywista oczywistość, ale chodzi o to, ze co byś nie kupił to ciezko bedzie zeby w 100% Ci odpowiadało i Eq sie kłania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...