Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Błąd SSL, "Certyfikat bezpieczeństwa tego serwera nie jest jeszcze ważny!"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jrjcj

jrjcj
  • Janko-Krakus

  • 6 postów
  • GG:2723228
  • Miejscowość:Stołczno Królewskie Miasto Kraków

Napisano 15 czerwiec 2012 - 14:57

Witam Serdecznie

Instalowałem kilka programów, po czym wystąpił problem i nie byłem w stanie uruchomić komputera, tzn. fizycznie uruchomić tak, ale po logowaniu do win 7 robiły się paski i wywalało BluSCRN, i zaraz się restartował nim zdołałem przeczytać kody błędu, tak więc z awaryjnego, przywróciłem stan z przed tej instalacji i chodzi. jednakże jest problem z wyświetlaniem niektórych stron internetowych, narazie tylko Facebook, pod Google chrome wogle się nie włącza pod operą się tnie pod Firefoxem też

W Chrome (wersja 20
wywala taki komunikat:
https://docs.google....dWRDTlVNdmJCQms

https://docs.google.com/open?id=0B3ku4w_X1cxPdWRDTlVNdmJCQms

Certyfikat bezpieczeństwa tego serwera nie jest jeszcze ważny!

Próbujesz wejść na www.google.pl, ale serwer przedstawił certyfikat, który nie jest jeszcze ważny. Nie ma informacji, czy można ufać temu certyfikatowi. Google Chrome nie może zagwarantować, że komunikujesz się z www.google.pl, a nie z intruzem. Zegar komputera jest obecnie ustawiony na piątek, 15 czerwca 2012 15:03:11. Czy wygląda to właściwie? Jeśli nie, popraw błąd i odśwież stronę.

Nie przechodź dalej – zwłaszcza jeśli pierwszy raz widzisz to ostrzeżenie na tej stronie.

Kontynuuj mimo wszystko Powrót do bezpieczeństwa

data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAsAAAALCAYAAACprHcmAAAAMUlEQVQY02P4//8/A7GYgXaKgeA/0Riqg6BCFGcQUojhZnwKsXoQl0KcoYFNIW3DGQCkVyHtwOU6YQAAAABJRU5ErkJggg==Co się stało
Po nawiązaniu połączenia z bezpieczną witryną internetową serwer, na którym przechowywana jest ta witryna, wyświetla certyfikat, aby zweryfikować jej tożsamość. Ten certyfikat zawiera informacje o tożsamości, takie jak adres witryny, które są weryfikowane przez inną firmę zaufaną w komputerze. Dzięki sprawdzeniu zgodności adresu w certyfikacie i adresu witryny można określić, czy nawiązano bezpieczną komunikację z docelową witryną internetową, a nie innym podmiotem (np. intruzem w Twojej sieci).

Certyfikaty mają okres ważności, tak samo jak dokumenty tożsamości (na przykład paszport). Certyfikat przedstawiony przeglądarce nie jest jeszcze ważny. Jeśli certyfikat przekroczył okres ważności, nie trzeba przechowywać niektórych informacji o jego stanie (na przykład danych dotyczących unieważnienia). W związku z tym nie można zweryfikować wiarygodności takiego certyfikatu. Nie należy wykonywać dalszych czynności.


Jak temu zaradzić
  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych