Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Normalny monitor w Laptopie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arcziy

Arcziy
  • Pasjonat

• 932 postów
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 06 styczeń 2009 - 15:51

Witam mam laptoba Toshiba z przed 2 lat. Chce podłączyć do niego normalny ekran wszystko jest podłączone i powinno być ok ale jak przełączyć sygnał na duży ekran:)?
  • 0

Zawartość Twojej sygnatury była niezgodna z regulaminem - SoundsGreat

#2 krataja

krataja
  • Gaduła

• 252 postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 16:05

oj poszukaj kolego, byl juz ten temat przerabiany, pamietam jak sam pisalem rozwiazanie;-)

wlasciwosci ekranu->ustawienia->wybor monitora (1- domyslny, 2- dolaczany) ->rozszerz moj pulpit windows na ten ekran->zastosuj

oczywiscie przy drugim ekranie musisz wybrac odpowiednia rozdzielczosc etc.
  • 0

#3 Arcziy

Arcziy
  • Autor tematu
  • Pasjonat

• 932 postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 16:35

Pracuje u wujka w sklepie z komputerami więc znam się troche na tym to nie działa...
  • 0

#4 krataja

krataja
  • Gaduła

• 252 postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:09

Nie wiem co ma do tego Twoj wujek ale zapytales sie jak podlaczyc jedno do drugiego - odpowiedzialem! Mimo, ze temat byl juz walkowany.

natomiast jesli cos nie dziala tak, jak powinno to opisz problem dokladnie a nie rzucasz haslem i oczekujesz ze ktos zgadnie o co chodzi.
napisz jaki monitor, jaki laptop, jak podlaczasz. pokaz zrzut ekranu z ustawien monitora. moze trzeba wlaczyc wyjscie monitora w BIOSie a moze Twoj laptop nie obsluguje rozdzielczosci monitora a moze monitor ma przycisk wyboru zrodla sygnalu (jak np. w monitorach HP)
mam zgadywac dalej?

ps.
a czy zajzales do manuala od laptopa?
  • 0

#5 Arcziy

Arcziy
  • Autor tematu
  • Pasjonat

• 932 postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:55

Laptop Toshiby T.. musze numer sprawdzić grafika geforce4 420Go stery forceware 93WHQL a monitor belinea 17" sprawdziłem obie rzeczy obsługują rozdzielczość :) mam analogiem podłączone chce tak jak rzutnik to podłączyć. Ustawienia próbowałem różne a na tym ekranie że no signal imput :o
  • 0

#6 k.karapka

k.karapka
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 21 styczeń 2009 - 15:50

Witam. Ja posiadam ThinkPad'a T41 z wyjściem D-sub i podłączony mam monitor panoramiczny Asus vw221d. Ze względu na to że jest panoramiczny, nie miałem sterowników ktory obsługiwałby WIDE. Ratunkiem była instalacja Omega Catalyst.
Powinieneś poszukać czegoś podobnego do geForce - do przekierowania sygnału powinieneś mieć skrót klawiszowy (Fn+coś) bądź zaimstalowany sofcik Toschiby.
Pozdrówka
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych