Skocz do zawartości

Dobra myszka do wszystkich czynności


Recommended Posts

w Niedziele o 16? :D

Lol

Zamówię jutro, będzie we wtorek/środę, ale jeszcze myślę, czy Heaton czy sphex, zamawiam w sklepie na miejscu chyba, bo ceny podobne jak w necie, a kosztów przesyłki nie ma, a realizacja zazwyczaj na drugi dzień, rzadko 2 dni. Szukam jakichś testów zbiorczych podkładek, ale coś nie mogę znaleźć (oprócz jednego polskiego... Sphex'a tam nie ma).

Edytowane przez edvin
Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie R.A.T ? Sensor od Philipsa w zasadzie sprawę wyjaśnia.

Polecam wziąć G700/G9x/M8000X - to co będzie Ci lepiej w łapie leżeć to weź.

 

Co do podkładki polecam coś sztywnego od Steelseries.

Sam za poradą wielu na forum wziąłem Roccata Sotę i z jakością jest kiepsko, choć sam ślizg jak najbardziej OK.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie lubię Razera, biorę Heaton'a

http://forum.pclab.pl/topic/745626-Qpad-Heaton-Medium/

To do mnie przemówiło także, zobacz na daty. Poza tym Steelseries w tej cenie nie ma, jest tylko QCK z tego co widziałem, potem jest nie 60, a 80-140. A tak będę miał szybko na miejscu. Kupię i powiem co i jak z tą podkładką, ale opinie w necie są naprawdę dobre, a cena też przemawia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

M8000X zdecydowanie polecam, miałem nieco gryzoni w ręce, a w ogóle do produktów Razera jestem mocno uprzedzony ze względu na jakość, która jest kiepska, a cena jest wyższych, nie niższych, lotów....

Podkładkę zamówię i do środy powinienem mieć. Do mnie przemawia, iż ma dobre oceny, a cena nie jest z kosmosu. Wątpię, abym poczuł dużą różnicę w tej cenie, a że i tak nie pykam w FPSy, so...

Mimo wszystko, co do gryzoni, to radzę przymierzać w dużych miastach, gorzej w małych:/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tym, że sensor nie działa na szmacianej to niezła ściema. Od początku jadę na Qck mini - miałem DA 3,5, mam Qpada 5k i zero problemów. Śmiga aż miło.

Mi też elegancko śmiga 3,5G na goliathusie :D

goliathusie myszce zdarzało się "zgubić"

To lasery miały z reguły działać na wszystkim :D Też słyszałem, że laser+miękka podkładka = jittering itp.

Jednak w moim przypadku działa wyśmienicie.

Link to post
Share on other sites

Mi laser w m8000x na szmacianej za bardzo nie chce działać, świruje czasami, sam się rusza itp na goliathusie. Może tylko moja tak ma

Dzisiaj wróciłem z Qpad HeatoN'em i jestem jak najbardziej zadowolony, podkładka jest naprawdę spoora, w miarę tania, a spełnia moje oczekiwania. Pod M8000X działa świetnie, sensor się nie gubi ani nic a ślizg fajny :P

Cieszę się że nie wziąłem Sphex'a bo akurat myszkę i podkładkę często przesuwam, a miejsca na biurku mało.

HeatoN'a polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...