Skocz do zawartości

Zarabiaj od 5$ do 45$ co miesiąc - GomezPeer


Recommended Posts

Na takich programach zarobić można kupę szmalu. Pod warunkiem, że jest się jego właścicielem :) Pozostali pełnią rolę frajerów, którzy nic na tym nie zarobią, a mimo to skuszeni wizją worków szmalu, będą poświęcać swój czas, a często także instalować trojany, które będą ich cały czas szpiegować. Jeszcze nikt nigdy nie zarobił na tego typu akcjach ani grosza i należy to sobie raz na zawsze zapamiętać.

Nie poświęcam czasu, serwerek chodzi, kasa się zarabia, dostaję wypłaty.

Nie jestem właścicielem gomeza.

I co, moje screeny także są sfałszowane? I jestem frajerem?

 

Nie to nie, nie będę się udzielał. :) :)

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

A więc jeszcze raz ..

 

Posiadam 2 Serwery, domowy i w firmie. Mam 2 konta aktywne. dokładnie 4 PC (2 na Atomach - serwery -, 1 Pentium DualCore, 1 AMD Athlon 64 4600+) teraz mi działają i zarabiają na te 2 konta.

 

Na początku też sam byłem sceptyczny, bo miałem 2 miesiące status "Pending". Jak uzyskałem status "Active", od razu przystąpiłem do zarabiania. Gomez widzi, że jak masz więcej kompów podpiętych, podniesie ci czas online, a to równa się większe dochody.

 

Konto mam aktywne od tamtego roku od listopada. Od tego czasu (8 miesięcy) zarobiłem .. 338,42 $ http://komputeromaniak.net/public/style_emoticons/default/smile.gif Dowód macie poniżej ..

 

http://crosscomp.eu/img/gomez.jpg

 

 

Jak widzicie, i ja, i NitrousNDF - sprawdziliśmy ten system. Idzie zarobić bo Firma solidna, dajcie coś z siebie, a zarobicie, wszędzie tak jest .. Nie myślcie, że oszukuje. W systemach affilacyjnych siedze od 3 lat. Dopiero Gomez był trafiony ..

 

P.S. Zaczeły się aktywacje w Polsce (Aktywacja może odbyć się po kilku dniach od rejestracji).

 

Kto ma cierpliwość, myśli jak Optymista .. A z resztą, pesymistów nie zmuszamy ..

 

Pozdrawiam wszystkich !!

Edytowane przez CrossComp
Link to post
Share on other sites

Może i istnieją takie firmy które płacą za udostępnianie mocy łącza/komputera.

 

Ale czy ktoś się liczy z kosztami za prąd i zużywany sprzęt pracujący 24h ?

 

Oni mają to w du**e ponieważ nie muszą bujać mln dolcuw na serwery i super maszyny tylko obliczają to co mają za pomocą naiwnych ludzi za grosze.

 

W wolnym tłumaczeniu użytkownik takiego systemu jest czarnym niewolnikiem pracującym na pokarm.

Edytowane przez daniel93
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

daniel93, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że jak ktoś ma serwer to i tak płacić musi za to, że chodzi więc gomez zwraca koszty.

Boże co za ludzie, rodzice wam nie pozwalają na to by komp chodził za dużo? ^^

Doszedłem do wniosku, że nie dla każdego to rozwiązanie jest dobre, opłaca się tylko dla tych którzy mają własne serwery/serwerownie. :]

 

To tyle z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

Boże co za ludzie, rodzice wam nie pozwalają na to by komp chodził za dużo?

Wybacz, ale gdybym był rodzicem również nie pozwalałbym dziecku na trzymanie kompa włączonego 24/7. Widać, że kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z kosztów energii, które obecnie są dość wysokie, a zapowiadane są kolejne podwyżki. Jeśli specjalnie dla tego badziewia masz ciągle włączone dwa kompy, które normalnie by nie pracowały, to odliczając prąd i amortyzację (trudne słowo) wyjdzie pewnie bilans ujemny, Nie ma nic za darmo, a twórcy takich serwisów wykorzystują naiwność leniwych dzieciaków, którzy myślą, że złapali byka za rogi.

Link to post
Share on other sites

Wybacz, ale gdybym był rodzicem również nie pozwalałbym dziecku na trzymanie kompa włączonego 24/7. Widać, że kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z kosztów energii, które obecnie są dość wysokie, a zapowiadane są kolejne podwyżki. Jeśli specjalnie dla tego badziewia masz ciągle włączone dwa kompy, które normalnie by nie pracowały, to odliczając prąd i amortyzację (trudne słowo) wyjdzie pewnie bilans ujemny, Nie ma nic za darmo, a twórcy takich serwisów wykorzystują naiwność leniwych dzieciaków, którzy myślą, że złapali byka za rogi.

No i dalej, kolejny nie rozumie.. nie trzymam serwerów dla gomeza, a gomez pomaga mi je utrzymać. Zamiast płacić 100 euro na miesiac za prąd, to płacę 75 i to właśnie dla takich osób jest przydatny gomez, jak komputery by u was chodziły tylko po to by gomez chodził to to by się nie opłacało i tu masz rację.

Ci co włączają komputer by zagrać, czy wejść sobie na fejsbuczka czy naszą-klasę to nawet nie mają czego tu szukać w tym temacie.

Gomez jest przydatny dla tych u których komputer i tak i tak by chodził ( z czwarty raz to już mówię :) ) bo służy np. za serwer ( pod www czy inne cele ) a chcą płacić mniej za prąd lub po prostu chcą skrzystać dodatkowo z tego, że komputer chodzi by co miesiąc móc sobie kupić skromny prezencik przez ebay.

Nie namalowałem sobie screenów z wypłatami, nie wiem jakim cudem wy macie takie małe zarobki, może w Polsce jest niższa stawka, w sumie to już mnie nie obchodzi, zaprosić chciałem ludzi, ale jak nie to nie i tak nic z tego nie ma.

 

Najlepiej to niech moderator zamknie ten temat, bo dyskusja z wami nie ma sensu dla mnie. Wasze kompy, wasz prąd, wasze finanse - wasza sprawa :D

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

Hey a skoro to zależy od ilości włączonych pc z zalogowanym kontem i włączonym programem

to czy nie zastanawiał się ktoś aby pujść do kawiarenki internetowej i odpalić ten program na wszystkich maszynach ;)

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...