Skocz do zawartości

Zarabiaj od 5$ do 45$ co miesiąc - GomezPeer


Recommended Posts

Poszukiwałem systemu, który działając samemu na moim komputerze, przynosiłby mi jakiś zysk. Nie mam dużego doświadczenia w systemach afilacyjnych, ale postanowiłem sprawdzić GomezPeerZone.

 

Ku mojemu zaskoczeniu, firma solidna, wypłaca od 5$ do 45$, jest naprawdę dobra, i sprawdzona przeze mnie jak i przez mojego kolegę który mnie tam zaprosił.

 

http://nitrodesign.eu/images/banner_gomez.png

A teraz o zasadzie działania:

 

1. Rejestrujesz się na stronie

(możesz posłużyć się tym linkiem - http://nitrodesign.eu/gomezpeer)

2. Po rejestracji w menu głównym po lewej stronie klikasz na "Download PEER Install"

(link bezpośredni - http://lastmile.gomez.com/PEERInstall.exe)

3. Po zainstalowaniu, oprogramowanie zapyta się o nazwę konta, dla którego ma działać, wpisujemy

DOKŁADNIE TAK SAMO JAK LOGIN. (jeżeli użyłeś dużych liter w loginie, wpisz je także i tutaj)

 

To wszystko! Jedynie co możesz zrobić, to zamknąć okno, które się pojawi. Nie martw się, oprogramowanie jest w zasobniku systemowym, działa, kiedy Twój komputer działa w sieci. Może ktoś zapyta: "A czy to nie zamuli mi kompa?". Jestem w tym systemie od pół roku, nie zauważyłem czegoś takiego, jedynie co zauważyłem, to fakt, że już 4 wypłaty przyszły. Teraz czekam na 5. :)

Pieniądze wysyłają na paypal a zarobek zależy od tego na ilu komputerach uruchomimy swojego gomeza i ile osób zaprosimy, ja odpaliłem na jednym stacjonarnym i na laptopie, póki co nie zapraszałem nikogo, co miesiąc dostaje po 28-35$ (97zł - 121zł).

Jedynym warunkiem jest odczekać swoje, aż zaaktywują konto, czyli jakiś miesiąc lub dwa, myślę, że większej różnicy nikomu to nie robi skoro komputer i tak chodzi. :)

 

Edit: Dodaję screenshot'a z mojego lapka, dla tych którzy nie chcą uwierzyć.

Znalazłem 2 ostatnie wypłaty (marzec i kwiecień), za maj mi wypłacą dopiero 14 czerwca, a na czerwiec już się zarabia.

 

http://nitrodesign.eu/images/gomez.png

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

Mi też nikt za darmo kasy nie rozdaje.

Jakby to nie było sprawdzone, to nie narażałbym swojej reputacji.

Mogę dać screeny programu i z paypala, jak nadal nie wierzycie to nie... nie będę się narzucał.

Link to post
Share on other sites

Tak jak chcieliście, macie screena, dodałem w pierwszym poście.

Polecam gomeza, komp i tak chodzi, kasa się zarabia, a potem można sobie robić zakupy przez neta..

 

UWAGA!

Będą aktywować konta z Polski: LINK

Więc kto chce, niech rejestruje się, może się załapie na aktywacje jeszcze - pamiętajcie, że trzeba być bardzo aktywnym.

Link to post
Share on other sites

Tylko nikt nie wspomniał, że dosyć obciąża to łącze ;P

Download czy Upload obciąża? Bo nic o tym nie wiem, a trzymam to od pół roku.

Może nic nie odczułem z powodu takiego, że nic nie ściągam z neta ani nie udostępniam..

Łącze 20 down i 1 up czyli standard, gomez nie sprawia mi problemów..

+ serwery domowe on-line 24/7 365 dni w roku, łącze nawet zadyszki nie dostaje, zero problemów. Hmm...

 

PS: szkoda, że mimo dobrych intencji z mojej strony nie chcecie rejestrować się z mojego linku referecyjnego, chciałem zaprosić ludzi by dać im zarobić ale też żeby samemu mieć procent z tego za zaangażowanie.

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie z czego wypłacają dolary? są jakieś punkty które zamieniają na dolary czy zależy od czasu? i jeszcze da się takie coś :D

http://www.youtube.com/watch?v=gh123L9wocI

 

A gdzie sprawdzić czy jest już aktywowane?

 

Już wiem. za 1 min zarabia się 0,0005$ :D czyli w 48h 1.44$ to bardzo dużo.

Edytowane przez komperko
Link to post
Share on other sites

Aaa o to chodzi, no bo ja mam na paru kompach teraz odpalone :) Dlatemu tyle czasu..

Sorry, ale z 6 lat temu to nawet gomez nie istniał XD

Ostatnio sprawdzilem to z 5 miesięcy czekałem na aktywacje konta, nawet nie sądziłem że tak długo..

Ostatnio zaprosiłem kogoś to 2 dni czekał tylko, bo akurat aktywowali konta z Polski, wtedy co kazałem wam się pośpieszyć z rejestracją, jakbyście pośpieszyli się, to byście mieli active już ...

Link to post
Share on other sites

na paru tzn na ilu? bo u mnie na 2 non stop i jak na razie 0,60$ po 9 dobach online non stop. To daje 2 $/miesiąc non stop online...szkoda prądu

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Na takich programach zarobić można kupę szmalu. Pod warunkiem, że jest się jego właścicielem :) Pozostali pełnią rolę frajerów, którzy nic na tym nie zarobią, a mimo to skuszeni wizją worków szmalu, będą poświęcać swój czas, a często także instalować trojany, które będą ich cały czas szpiegować. Jeszcze nikt nigdy nie zarobił na tego typu akcjach ani grosza i należy to sobie raz na zawsze zapamiętać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...