Skocz do zawartości

Zostałem oszukany przez jednego z użytkowników.


Recommended Posts

Temat ten założyłem, ponieważ zostałem oszukany przez użytkownika zdawałoby się uczciwego "kubaziom73".

 

Umówiliśmy się na wymianę moje konto steam za jego grę, której od trzech tygodni nie dostałem, a konto temu użytkownikowi udostępniłem, w którym już zmienił sobie dane. W kółko wymyślał jakieś wymówki że niby paczka wróciła, że trzeba jeszcze poczekać itp. więc po tych trzech tygodniach straciłem cierpliwość i dlatego powstał ten post. Nie mam zamiaru zgłaszać tego nigdzie ale chciałem przestrzec innych przed tą osobą. Nie polecam nikomu transakcji z tym forumowiczem, ponieważ może się nieźle naciąć tak jak ja.

Wydawał się on porządną i zaufaną osobą, a okazał się ... Do tej pory paczki nie dostałem i myślę, że dostać jej nie miałem więc jeszcze raz ostrzegam przed transakcjami z tym człowiekiem.

 

I to tyle na ten temat.

Edytowane przez ardianox
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak nie chciałeś dopłacić do przesyłki (poleconej) więc nie miej do mnie pretensji pisałem Ci że taka przesyłka nie jest w żaden sposób monitorowana i tyle.... Jakoś kilka użytkowników miało ze mną kontakt (handlowy) i żaden nie miał żadnego problemu

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie miałem takiej możliwości, a po drugie to w twoim interesie leżało żeby ta paczka do mnie dotarła. Ja zaufałem, udostępniłem konto i tyle było z transakcji więc przepraszam bardzo ale to ja jestem stratny więc to tyle z mojej strony. Poza tym mogłeś równie dobrze wysłać z potwierdzeniem nadania i wtedy też nie byłoby problemu, a miałbyś pewność, że dobrze wysłałeś i ja nie miałbym pretensji jakby paczka nie dotarła, a żadnych dodatkowych kosztów byś nie poniósł bo i tak wysyłałeś ekonomem więc.

Edytowane przez ardianox
Link to post
Share on other sites

To proszę część twojej wiadomości do mnie z GG jak wróce do domu dam screen:

 

7 maj, 17;59

niestety nie mam konta, a przekazem to by za długo trwało więc może wyślij ekonomem najtaniej do skrzynki (ekonom do skrzynki , najtańszy") takim wysłąłem.....

Link to post
Share on other sites

tak ekonom do skrzynki ale potwierdzenie mogłeś sobie wypisać na poczcie i nie poniósł byś żadnych kosztów bo wysyłałeś ekonomicznym.

 

nie musiałeś brać potwierdzenia odbioru, a wystarczyło potwierdzenie nadania, za które nawet nie musisz płacić ale czy ja mam za kogoś myśleć.

Link to post
Share on other sites

Włąśnie chciałeś to wysłałem jakim chciałeś i tyle jak byś chciał żebym lepszym wysłał bym wysłął.... twoja wola... pozatym yło wtedy pisać że chcesz potrweirdzenie nie chciałeś to nie brałem proste co ja wróżka że mam wiedzieć co ty chcesz

Link to post
Share on other sites

jeżeli ktoś prosi o ekonomiczny to jest głupi

na poczcie polskiej jest teraz tak że jak paczka nie jest monitorowana

to jakiś gostek może ukraść na sortowni

więc pretensję tylko do PP o ile kuba wysłał tą paczkę

bo w historyjkę że paczka wróciła nie można uwierzyć :D

więc sory kubuś wydaje mi się że kręcisz

Edytowane przez johnsheppard
Link to post
Share on other sites

Mnie też oszukał, zakupiłem od niego kartę graficzną. Miała nie działać, paczka doszła, sprawdzam i działa :/ i jeszcze dosłał fakturę o którą nie prosiłem...

 

A tak na serio to wątpię, żeby Jakub coś kręcił. Według mnie jest wiarygodnym kontrahentem.

Link to post
Share on other sites

Po co się kłócić Panowie? Wysłał, nie wysłał... i tak go**o bedzie z tego jak np. ktos przechwyci paczke.

Mnie sąsiedzi kradli paczki - rumuni, az przylapalem na goracym uczynku jak sięgał łapskami do mojej paczki ktora lezala na skrzynce. :]

Trzeba brac wszystko pod uwage, a najlepiej to wysylac paczuszki poleconym do rąk własnych, uniknie sie wtedy strat materialnych i nieprzyjemnosci, wrogosci...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...