Skocz do zawartości

Odzyskiwanie hasła do GG


Recommended Posts

Zdziała. Ja kiedyś miałem podobną sytuację i nie mogłem się zalogować (nie pamiętałem hasła). Napisałem maila do gg, zadali kilka pytań (jakieś numery z Twojej listy, stare hasło - jakie pamiętałem, mail i kilka innych) i mi przysłali nowe hasło. Spróbuj do nich napisać.

 

edit: @down: ostatnio sporo takich nerwowych ludzi u nas na forum :) może by ich jakoś 'uciszyć' ;) ?

Link to post
Share on other sites

Kolego nie pisze się całego tekstu włącznie z tytułem drukowanymi literami, w internecie jest to traktowane jako krzyk. Popraw to.

Nie pier :) ol się kolego i wytnij temat w pień - inaczej nic nie zdziałasz ;)

 

i z kąd ? ";(

Nie wymagam od Ciebie pisania ze słownikiem w ręku, ale chociaż zainstaluj sobie FF ze sprawdzaniem pisowni :)

 

Jeśli nie - iź stond :)

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak kiedyś miałem podobny problem nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał powiem krótko jak ja to zrobiłem napisałem maila do tech@gadu-gadu.pl następnego dnia dostałem mały zestaw pytań ok 15 podpunktów kiedy się logowałem na gg jakie było moje stare hasło jaki miałem login o której godzinie się logowałem pytali się o najdrobniejsze szczegóły odpisałem im na maila następnego dnia dostałem od nich maila uniwersalnym hasłem do gg tzn. hasło było jedno razowe kazali mi je wpisać i założyć sobie na nowo swoje hasło wszystko zrobiłem tak jak napisali w mailu i do tej pory wszytko pięknie chodzi dosyć szybko się uwinęli z tym więc te też możesz spróbować do nich napisać sprawdź tylko czy czasem nie zmienili e-maila albo skorzystaj z linka kowdipapo :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

narazie dali mi 9 pytań które wypełniłem i im odeslałem. zobaczymy jak to bedzie

 

Widzę, że teraz mniej pytań zadają w sumie to dobrze na pewno podadzą Ci jedno razowe hasło które wpiszesz sobie a następnie zmienisz na swoje i powinno wszystko być dobrze daj znać jak odezwą się do Ciebie :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...