Skocz do zawartości

ASUS GTX 670 DirectCU II TOP pytanie do użytkowników.


Gość effendi360

Recommended Posts

@effendi

Jestem ciekawy jaka byłaby Twoja opinia o tej "firmie" gdyby Ci ta karta padła.

 

A dlaczego od razu zakładasz, że się zepsuje? Referent od Asus'a też będzie gorszy od np. referenta Gigabyte?

Referent niby w środku jest taki sam jak inny, ale gdy karta padnie to już dużo zmienia. a kolejną ważną rzeczą przy zakupie referenta są plomby, a raczej ich brak.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@effendi Jestem ciekawy jaka byłaby Twoja opinia o tej "firmie" gdyby Ci ta karta padła.

Chyba osobiście bym się do nich przejechał. Z kartą i płytą główną pod pachą i pałą nabijaną ćwiekami w ręce.

 

Macie Pany jeszcze miesiąc równo żeby mnie do tego srasusa namówić bardziej bądź odciągnąć od niego.

Na obecną chwilę tylko Diablo leci więc gtx 460 starcza.

Link to post
Share on other sites

a gtx 670 gigabyte WF III ma jakies problemy ????

Mi nic nie wiadomo zęby ktoś narzekał na ten model. Moze dlatego ze jeszce duzo wiary jej nie ma.Chociaz jeden użytkownik coś z nią miał i to bylo nawet na benchmarku.Jesli chodzi o chlodzenie w gigabyte, to ja nie mam sie do czego dopierdzielic. Mialem 4 modele od nich i spisuja sie bardzo dobrze. Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Ja takze mam WF2 (6850) i powiem ci naprawdę nie mam z nią żadnych problemów jeśli chodzi o głośność. Nie wiem zależy na jaka sztukę natrafisz, duzo czytałem o tych wf2, to 50% sobie chwali a drugie tyle jest na nie.A co do wyglądu to i tak siedzi w slocie wiec wiesz:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Cooooo? To Twoja karta to chyba jakiś ewenement:

 

Gigabyte HD 7950 WFX3 3GB (900/1250) http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/fotki_recenzje/1991_wyniki_wszystkich_testowanych_procesorow/pasek1.png 7300

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_3DMark_Vantage,_3DMark_11,_Heaven_Benchmark_2.5-4512/strona/17279.html

 

Przejrzałem inne recenzje i jest podobnie, chyba że masz dwie takie karty to się zgodzę ;)

Link to post
Share on other sites

a co w tym dziwnego? Jesli przyjmiemy, że 7950 jest zegar w zegar 3% mniej wydajny od 7970 (a tak jest) to jego wydajność mniej więcej odpowiada gtx670. Jesli do tego dodamy OC no to mamy wydajność wyższą niż gtx670. Dziwi mnie taki wynik tego GF bo tam siedzi procek 4.7, miałbym z 9700pkt. przy takim.

Link to post
Share on other sites

a czym chlodzisz tego radka ze tak rdzen wykreciles? ja zamienilem MSI gtx 460 cyclone OC SLI wlasnie na 670 od asusa dodam ze nie mam wersji TOP tylko zwykla DC II na gtx w sli mialem P7725 3DMarks 11 na tej samej konfiguracji czyli i tak bilem gtx 580 ze standardowymi zegarami. A ten wynik 670-tki byl zrobiony na prawie nie kreconej pamieci tylko samym rdzeniu dzisiaj pamiec wykrecilem na 1840mhz (czyli 7360mhz efektywnie) ale w OCCT mialem juz male artefakty stabilnie smiga na 1800mhz (efektywnie 7200mhz) standardowo jest jak wiadomo 6008mhz 680-tka robi na standardowych zegarach okolo P8700 w 3Dmarku 11 jutro ciag dalszy testow moge jeszcze proca wykrecic na 4.9 ale nie wiem czy to wiele doda do ogolnej wydajnosci grafiki nie zapominajmy ze kazda grafika nawet tego samego producenta i tej samej serii kreci sie troche inaczej a z tego co widze to 9000 punktow to robi nie krecony gtx 590. gtx 670 robi jakies 1110mhz na rdzeniu http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GeForce_GTX_670_Direct_Cu_II/31.html jest tu kilka niereferencyjnych 670-tek a tu test z benchmarka http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/GeForce_GTX_670_-_test%2C_cena_i_opinie-4524/strona/17342.html a ja jestem ciekaw jak podkreciles tego radka do 1239mhz na rdzeniu ile podniosles napiecie? skoro w tescie benchmarka z linku na poczatku strony udalo sie o podkrecic tylko do 1100mhz.... i jeszcze jedno po raz kolejny prosze osoby ktore nie mialy doczynienia z ta grafika nie wypowiadajcie sie skoro nie wiecie a jak ktos nie lubi asusa to jus jego sprawa ja mam uraz do Gigabyte po 2 wadliwych plytach ale nie jade od razu ze firma jest do d.... moze mi sie takie egzemplarze trafily jak narazie odpukac asus mnie nie zawiodl ;]

Link to post
Share on other sites

Catalysty 12.6 bardzo dużą poprawę wniosły.

Faktycznie :rotfl:

 

 

 

Trzeba tutaj jednak wspomnieć o jednej ważnej rzeczy: do kart graficznych AMD użyliśmy sterowników beta 12.6, które zapewniają znacznie wyższą wydajność od ostatnich oficjalnych, 12.4 (porównanie znajdziecie na stronie z platformą testową). Niestety, w wielu miejscach, szczególnie na otwartych przestrzeniach, obserwowaliśmy duże „rwanie” animacji: można było odnieść wrażenie, że liczba klatek na sekundę jest dwa razy mniejsza, niż wskazują programy typu Fraps.

Test Max Payne 3

Link to post
Share on other sites

O pojawił się etatowy fanboy nV... co mama mu kupiła toster aka GTX 480 i wmawia sobie (i wszystkim) wokół że ma najlepsze. Pragnę ci też przypomnieć że to właśnie PCLolek pisał o mikro-przycięciach na Keplerze :)

 

PS: Catalysty 12.6 dla 7900 trzeba wgrywać z fixem z TechPower bo inaczej nie wykrywa karty CCC i są właśnie takie jaja, ale po pierwsze to beta, po drugie ty jesteś za głupi by poczytać więcej, po trzecie szkoda słów.

Link to post
Share on other sites

O pojawił się etatowy fanboy nV... co mama mu kupiła toster aka GTX 480 i wmawia sobie (i wszystkim) wokół że ma najlepsze. Pragnę ci też przypomnieć że to właśnie PCLolek pisał o mikro-przycięciach na Keplerze :) PS: Catalysty 12.6 dla 7900 trzeba wgrywać z fixem z TechPower bo inaczej nie wykrywa karty CCC i są właśnie takie jaja, ale po pierwsze to beta, po drugie ty jesteś za głupi by poczytać więcej, po trzecie szkoda słów.

Sam jesteś funboykiem i tak samo wciskasz i chwalisz swoje więc się nie podniecaj za bardzo bo jeszcze ci żyłka pęknie :P Tak to już jest kolejna nowa gra kolejny problem ze sterami AMD i do tego instalowanie 10 fixów by to wszystko jako tako chodziło :pajac:

 

Powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę :D

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Każdy rozsądnie myślący człowiek wolałby mieć w PC HD 7970 niż GTX 480, a o tym co wyczytasz na ulotkach reklamowych - milcz. Bo i tak fizycznie tego nie posiadasz, więc się nie wypowiadaj... to tak jak ci wszyscy "eksperci" co z GTS'em 450 chcą mówić o wadach 7970.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dobra. Bo zaczyna się znowu robić wojna nv vs amd więc od razu chciałbym to uciąć i napisać wyraźnie że:

 

NIE CHCĘ NAWET SŁYSZEĆ O ŻADNYM RADEONIE BO DLA MNIE TO SYF KIŁA I MOGIŁA I CHOĆBY NAWET NA STU WYKRESACH MI KTOŚ POKAZAŁ, ŻE RADEON O 1000ZŁ TAŃSZY PRZEGANIA KARTĘ NV TO I TAK BYM GO NIE KUPIŁ !!! WIĘC SKOŃCZCIE TE DYSPUTY.

 

Temat ma się kręcić koło konkretnego modelu GTX 670 bo ta karta mnie tylko i wyłącznie na obecną chwilę interesuje.

Link to post
Share on other sites

Tylko nie bierz tego ASUS'a bo będziesz żałować. I obojętnie czy to nV czy AMD - po prostu nie ASUS. Weź sobie EVGĘ na laminacie 680'tki i będziesz zadowolony, a w razie czego zero problemów z gw.

 

Poza tym nie wiem czy są ale jak chcesz się ładować w SLI to szukałbym kart z 4GB VRAM

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...