Skocz do zawartości

Nagrywanie w Max Payne 3


Recommended Posts

Witam, mam problem jak i chyba większość osób które chciały nagrywać filmy z Max Payne 3. Otóż żaden program nie wykrywa Maxa i nie ma możliwości nagrania czegokolwiek. Nawet MSI Afterburner nic nie pokazuje. Próbowałem nagrywać Frapsem, Bandicamem, Dxtory i żaden z tych programów nie widział gry. Zna ktoś może jakiś sposób jak lub czym nagrać Maxa ??

Link to post
Share on other sites

chodzi o to że podobno jak ktoś ma wersję ze steama to wtedy może nagrywać...

 

Wspomnij o steamie w temacie o nagrywaniu, zaczną ci wyjeżdzać z jakimiś platforammi rockstara...

Link to post
Share on other sites

@Rafcio1874

Jest to release od Reloaded i jak na razie z fraps'em nie pojawiły się żadne problemy (przez całą rozgrywkę, którą już właściwie kończę mam aktywny status fps) a powyższe nagranie wykonałem oczywiście na pełnym ekranie, nie w okienku.

Link to post
Share on other sites

dobra nagrałem to dziwne nagrałem frapsem, przy nagrywaniu miałem 60 kl/s a czasami rwie, dziwne niedługo wrzucę filmik , jak coś to mogę nagrać tosterem gdzie będzie pokazywać fps :)

Link to post
Share on other sites

Rafcio do nagrywania to mocny proc i 2gi dysk. Choć ostatnio mocny procek nie jest już chyba wymogiem, bo ja na laptopowym SB 2410m nagrywałem bez spadku fps praktycznie, ale tylko na osobny dysk bo na ten sam to jest kaszanka. U mnie nagrywa płynnie 720p na dysk zew. USB2.0

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy ten patch dal coś do wydajności, lata 60-85 bez frapsa... http://www.youtube.com/watch?v=gzCGsn1dL0A&feature=youtu.be

Masz ori wersję? To byśmy przez multi coś nagrali. Ja nagrywam na inną partycję. Tu masz filmy jeszcze bez tego nowego patcha http://www.youtube.com/user/MILCIA3?feature=mhee
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...