Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam całkiem przyjemny sprzęt do grania (Geforce GTX 590, I7 2600 3,4 Ghz, 16 GB ramu) do tego monitor Acera 27" z 3D Vision i Głośniki Logitech Z-5500. Całkiem fajny efekt to daje tylko problem jest jak chcę pograć późnymi wieczorami, bo dźwięk się strasznie niesie, a po cichy nie ma efektu, a że 3D lepiej wygląda jak jest ciemno więc gram głównie późnymi wieczorami.

Dlatego zastanawiam się na kupnem dobrych słuchawek. Myślałem o jakiś 5.1 ale gdzieś przeczytałem, że to tylko ściema w ładnym opakowaniu, a lepszy efekt dają dobre słuchawki stereo. Czy to prawda??? Jeśli tak to jakie dobre słuchawki polecicie. Cena gdzieś do 500 zł, chyba że warto na coś dać więcej, na sprzęcie nie oszczędzam jeśli tylko jest różnica i warto. Acha dźwiękówkę mam starą poczciwą Creative SB Audigy 2 ZS.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Link to post
Share on other sites

Masz teraz jakieś słuchawki? Dobra karta muzyczna z dobrymi sterownikami i odpowiednimi opcjami 3D zaproponuje Ci taką przestrzeń dźwiękową (2 słuchawkach stereo) że głośniki 5.1 mogą się schować.

 

Podłącz do karty muzycznej jakieś słuchawki i odpal sobie to:

http://www.youtube.com/watch?v=8IXm6SuUigI

 

Zobaczysz że do 3D wystarczą zwykłe słuchawki stereo. Powyższe sennheisery są chwalone za jakość dźwięku i mogą być całkiem niezłe. Ja korzystam z Sennheiser HD 205, wcześniej miałem 202 i też nieźle współpracowały z moją Audigy 4.

Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa, maiłem kiedyś słuchawki ale nie były mi potrzebne więc byłem pewien, ze jest sprzedałem. Ale gdy zacząłem o tym myśleć zwątpiłem, zadzwoniłem do domu i moja mama znalazła w szafce słuchawki Sennheiser HD 202, leżały tak od kilku ładnych lat. Jest to prostszy model (w sumie były kupowane gdy się w ogóle nie znałem na sprzęcie), opinie nie ma nie wiadomo jak dobrych ale ludzie piszą, że przy grach sprawdzają się dobrze. Jutro pojadę do domu, zabiorę je i sprawdzę jak działają.A wy co myślicie??? Zostać przy nich czy wymienić na lepsze???

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...