Skocz do zawartości

Sprzedam NOWEGO Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition 2GB


Recommended Posts

Gość DANNY__79

nowego Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition 2GB. Karta działa bez zarzutu - została przezemnie sprawdzona. Cena: 1415zł

Cena jest nie do przyjęcia jak za używaną kartę. "przeze_mnie sprawdzona" -- rozpakowana, wkładana w pci-ex -- nie jest już nowa. Tak jest kolego, kupisz w sklepie, wyjdziesz i już sprzęt nie jest nowy :P

 

1150zł tyle jest warta teraz maksymalnie.

 

E: ciekawe za co dostałeś + w tym temacie ?

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Ale też karta nie jest nowa skoro byłą uzywana

Oczywiście, nie można mówić o sprzęcie nowy, jeśli został rozpakowany i podłączony. Co z tego, że działał chwilę -- używany i nie ma dyskusji.

 

Sorry za OT, ale pewne sprawy w ogłoszeniach trzeba wyjaśniać.

Link to post
Share on other sites

Jak w sklepie kupujesz nowe np karty graficzne to czy masz w 100% pewność że sprzedawca nie dotknął ją palcami i nie sprawdził jej w pc nie sprawdzisz tego np : 680 chciał sprawdzić ja bo na oczy nie widział i nie miał takiej maszyny w rękach i ja przetestował pościł 3dmarka 11 jak karton nie ma foli lub plomb oczywiście ale w grafikach rzadko to stosują Nikt nie mówi że koleś kupił używał miesiąc czy nawet tydzień i sprzedaje jako nową Ja kupię grafike nie otworze jej i sprzedam po miesiącu i tez beda mi gadac ze używana sprzedaje bo trzymałem ja miesiąc na półce :)

Link to post
Share on other sites

Prawie wszystkie fony na allegro są tak "nieużywane". Co do karty to moim zdaniem nie można jej sprzedać w cenie nowej, ale z drugiej strony nie traci od razu 300zł z tego powodu.

Sory za OT. Nawet jak Pan w salonie włoży baterię i telefon uruchomi aby pokazać jak działa to jest już używany i taka osoba co go sprzedaje jest zwykłym naciągaczem.

 

W przypadku play'a jak umowę przedłużałem to kurier przyjechał i nawet pudełka nie otwierałem tylko od razu sprzedałem a odbiorę osobistym i kupujący sobie go uruchomił jako pierwszy. To jest sprzedaż nowego produktu a nie jakieś zabawy z sprawdzeniem :) (od tego czy działa czy nie jest odpowiednia ustawa).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś wyjedzie z salonu samochodem to nie sprzeda go dwa dni później za kilka stów mniej, tylko automatycznie traci na wartości 10% i więcej. Swoją drogą jeśli karta była kupiona na handel, to to całe "sprawdzanie" nie świadczy zbytnio o bystrości, jeśli nie na handel to mnie osobiście dziwi chęć pozbycia się 7870 w 3 dni od zakupu :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...