Skocz do zawartości

Podkręcanie kart graficznych! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

Odświeżam pytanie, czy przy edytowaniu BIOS'u karty jest duże ryzyko na zwalenie?

Nie, tylko gware tracisz. Chyba że wgrasz zły bios albo prąd padnie to w tym momencie piepszysz grafe ale to sie wgrywa chwileczke wiec jak tylko wgrasz dobry bios bedzie ok
Link to post
Share on other sites

Player1 żebyś sie nie zdziwił jakby kolega chciał pograć w crysisa na max detalach przy 2560x1600 albo nawet 1920x1200 aa X16Q i DX10 to nie mialby raczej wiecej niz 20 fpsow a dla mnie 20 fpsow to jeszcze ciecie sie ;)

No właśnie. Ja w Crysisie przy ustawieniach V. High DX10 i AA 8XQ na rozdziałce 1920x1080 mam -/+ 30fps. Ponoć to wina gry, bo ma słabą optymalizację, mimo że wszystkie patche wgrane.

Link to post
Share on other sites

Ja mam np. na 24/7 675/1232/1452 na moim GTX280 co jest optymalne bo karta nie jest bardzo katowana i spokojnie 8h w crysisie pociągneła więcej nie próbowałem bo ani mi ani koledze się już nie chciało dłużej grać pod rząd :D A na takich 734/1265/1579 karta ledwo przechodzi smarki bo to już jest jej koniec i niezla katacja na 1,35V (normalnie 1,18V)

Link to post
Share on other sites

CPU: 3857MHz (203x19) 1.45V -> AMD Overdrive, K10Stat

GPU: Core: 995MHz RAM: 1195MHz -> ATI Overdrive

3DMark06 1.1.0 + patch

 

score: 19044

 

http://img502.imageshack.us/img502/6013/19044.jpg

 

_nick_ pobity i o to chodziło ;)

Link to post
Share on other sites

Tfu, 1195 ;) A wiesz co? Nie wiem. To było podkręcanie tylko i wyłącznie do 3DMarka, a tego udało się przejść. Prawdę mówiąc, w grach te 995 nie jest potrzebne i ja osobiście gram na 900/1100. Ale sprawdzę kiedyś.

 

Aha, ten "sprawdzacz" w ATI Overdrive wywala Failed przy takich taktowaniach, więc podejrzewam, że grach też może być niestabilnie. Najwyższe, które w nim przeszły to jakoś ~975/1175.

Link to post
Share on other sites

tak tylko pytam. Ja nie zauwazyłem przy tak wysokich taktach żadnych problemów w grach czy markach ale te straszne programy wygrzewające znajdują pojedyńcze błędne pixele (po kilku minutach) juz przy 970mhz na gpu. Szkoda że te vapory maja przebudowana sekcję zasilania i nie da się na nich napięcia zmienić. Ładny wynik, podziękuj quadowi.

Link to post
Share on other sites

Dobrze wiedzieć, jak braknie mocy to ustawiam 1GHz ;) Co do quada - to nie tyle podziękować, co mu wybaczyć. Poprzedni wynik (na 2. stronie chyba) - 18250, był bardzo zaniżany przez procesor. Dostałem tam 4700 CPU Score, a tutaj co? 5600 prawie. Zaktualizowałem 3DMarka, lekko podkręciłem szynę i kilka takich zabiegów i udało się. A sam test był tylko i wyłącznie po to, żeby pobić _nicka_, bo powiedzmy, że się z nim "założyłem" - kto dostał najmocniejszy sprzęt po USB :) Jemu Core i7 mocno podbijał wynik przy 4870. No ale ~18900pkt przeskoczone :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...