Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie do wszystkich osób, które znają się na kartach muzycznych/dźwiękowych.

 

Posiadam głośniki Microlab SOLO 6C, które póki co podłączone mam do lapka. Zastanawiam się jednak nad kupnem zewnętrznej karty muzycznej, która dałaby mi znacznie więcej możliwości, od tej w laptopie (o ile to coś, co w nim siedzi można nazwać kartą :D).

 

Jaką kartę polecacie w budżecie do 300 zł? Słyszałem, że model Creative X-Fi Surround 5.1 jest całkiem niezła. Czy to prawda?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

że model Creative X-Fi Surround 5.1 jest całkiem niezła. Czy to prawda?

A gdzie to usłyszałeś ? bo to gniot jakich dużo ze strony Creativa. Zaopatrz się w Audiotrak Maya U5.

 

i co rozumiesz pod pojęciem więcej możliwości ?

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

O tej karcie Creative czytałem na jakimś forum kiedyś, po komentarzach wywnioskowałem, że może być niezła.

 

Z moich głośników lecą tylko i wyłącznie dobre rockowe klimaty. W gry nie gram, toteż nie chcę niczego w tym kierunku. Po prostu zależy mi na dopasowaniu czegoś fajnego do głośników, które same w sobie są genialne. Nawet jeśli nie zobaczę różnicy pomiędzy jakością muzyki z integry a normalnej karty, to coś muszę kupić, gdyż przymierzam się do skompletowania PC'ka.

 

Za link na PCLab wielkie dzięki. Przysiądę i przeanalizuję.

Link to post
Share on other sites

nie sugerują się opiniami ludzi, którzy nic nie mieli lepszego od tego creativa i dlatego takie pozytywne opinie. Ta karta to jest odpowiednich lepszych integr komputerowych. Za ponad 250 masz świetne urządzenie, które gniecie tego daremnego X-FI na USB.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/80857-karta-dzwiekowa-audiotrak-maya-u5/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...