Skocz do zawartości

Nowy serwis o grach


Recommended Posts

Witam,

 

niedawno założyłem nowy serwis o grach, aktualnie na starej domenie - przygotowuję się powoli do zmiany, jednak do tego jeszcze potrzeba trochę czasu i sporo roboty, sporo popraw itd. Chciałbym jednak spytać Was, co sądzicie o stronie?

 

Zapraszam do oceny na c0linGames (c0lin.pl), proszę Was o szczere odpowiedzi i pomoc. :) Pierwsze recenzje już niedługo!

 

EDIT: Ups.. teraz zauważyłem, że to dział software... można prosić o przeniesienie w odpowiednie miejsce?

Edytowane przez c0lin.
Link to post
Share on other sites

stronka fajna ,jak bys zrobil oddzielne kategorie np: recenzje,aktualnosci,ciekawostki itp ,jak bedzie regularnie aktualizowana i beda najnowsze wiadomosci to moze byc naprawde dobra strona ,jak dla mnie przynajmniej :) a co do do oprawy graficznej to troszke bym koloru dodal,ale kazdy ma inny gust ,liczy sie tresc :)

Link to post
Share on other sites

@viscaelbarca

Nie chcę się zbytnio powtarzać, wszędzie jest już taki podział, ja po prostu widzę nowości jako nowości i póki nie ma żadnych recenzji nie przewiduję żadnego podziału. Niedługo już będą (początkiem czerwca pierwsze) więc na pewno dodam w menu odnośnik do zobaczenia samych recenzji gier.

 

@Blue AMD ATI Radeon

Dzięki, a jakieś pomysły co do tego, jak wyjść z tym do ludzi? ^.^ Porady bardzo by mi się przydały...

Link to post
Share on other sites

Dziękuję, a może ktoś byłby chętny do pomocy? Jeśli nie, proszę tylko o zaglądanie od czasu do czasu w miarę możliwości i jeśli jeszcze nie widzieliście serwisu, o wejście i napisanie tutaj oceny strony wraz z propozycjami jeśli jakieś posiadacie. :) Dziękuję!

Link to post
Share on other sites

Szczerze fajnie jest, przejrzyście :) Zaskoczyłeś mnie bo przed otwarciem linku myślałem - "ach pewnie jakiś shit"

 

Jeżeli wyjdziesz z tym do ludzi (reklamę popytaj się ludzi na youtube, fora) to może ci to wyjść :)

8/10

Link to post
Share on other sites

Staram się, dzięki. :) Spróbuję coś pogadać na YouTube z ludźmi, na forach kilku już wstępnie zareklamowałem się, ale niestety tylko tutaj mi to zostawili - reszta po kilka wejść i temat zamknięty, wyrzucony do kosza.. a szkoda...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

niedawno założyłem nowy serwis o grach, aktualnie na starej domenie - przygotowuję się powoli do zmiany, jednak do tego jeszcze potrzeba trochę czasu i sporo roboty, sporo popraw itd. Chciałbym jednak spytać Was, co sądzicie o stronie?

 

Zapraszam do oceny na c0linGames (c0lin.pl), proszę Was o szczere odpowiedzi i pomoc. :) Pierwsze recenzje już niedługo!

 

EDIT: Ups.. teraz zauważyłem, że to dział software... można prosić o przeniesienie w odpowiednie miejsce?

 

 

Obejrzałam całą stronkę,moim zdaniem ciekawe,ale troszkę jak dla mnie zbytnio agresywne.Ale spoko,to tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...