Skocz do zawartości

Co sądzicie na temat tej myszki, klawiatury i słuchawek?


Recommended Posts

Siemka. Ostatnio poszperałem po necie w celu poszukania jakiś nowych, fajnych myszek, klawiatur i dobrych słuchawek do komputera za nie ''duże'' pieniądze. Chciałem kupić coś, co rzuca się w oczy, robi wrażenie i jest adekwatne do swojej ceny.

 

Wybrałem:

 

Myszka: A4 Tech EVO XGame Laser Oscar X760 Blue Fire USB

 

Klawiatura: Logitech Gaming Keyboard G110

 

Słuchawki: Creative Fatal1ty Gamer Headset HS-800

 

PS: Zestaw miał być pod gry komputerowe. :)

 

W razie czego pytać. :)

Link to post
Share on other sites

Podaj budżet bo jakaś dziwna rozbieżność myszka za 70 zł do klawy za prawie 300... A ta myszka to raczej nie ciekawe lepiej x748 bez V-track. Słuchawki też średnie nadają się tylko do gier, a dźwięk jest słaby, na plus mikro.

Link to post
Share on other sites

Niepokojąca jest ilość potencjalnych nabywców Fatality, toż to gniot z kiepskim pozycjonowaniem jak na tego typu słuchawkofony . Dobre słuchawki to Philips SHP 2700. Może nie są wybitnie jakościowe wyrobione, ale za to brzmienie jak na swój przedział naprawdę dobre. Bądź HD201 tez dobry wytrzymały sprzent.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Musisz podać budżet. Klawiatura jest dobra, choć bardziej opłacalna będzie microsoft side winder x6 lub taniej x4. Myszkę wybieramy ręką a nie po specyfikacjach. Ma leżeć jakby ktoś w nocy zakradł się, upierniczył Ci łapę i użył jej jako formy do zrobienia myszki. Dla mnie taka jest g500, dla innych razery, jeszcze dla innych gigabyte. Te a4techy choć niezłe są jednak budżetówkami i nie umywają się do bardziej profesjonalnego sprzętu (zostawiają jednak daleko z tyłu sprzęt niededykowany grom). Co do słuchawek, kupiłem je bratu i nie nadają się do niczego poza graniem. Są tak przebasowane że mnie skręca w kiszce, a młody z kolei kwiczy z radości. Ale mikrofon mają zacny. Ogólnie za tą cenę dużo lepsze są moje HD201 i jakiś osobny mikrofon.

Link to post
Share on other sites

ejjj no ja mam już 2 mysz x7 poprzednia optyk seria x710fs i mam ją na 2 kompie a obecnie x7 f4 i polecam je każdemu kto szuka dobrej taniej myszki do gier ta f4 jest na v-tracu działa wspaniale na szkle i na drzewie tak więc naprawdę polecam ją

Link to post
Share on other sites

Myszki z serii X7 są oczywiście godne polecenia ale u kolegi jest pewien rozjazd pomiędzy klasą klawiatury którą chce kupić a myszki. W takim budżecie można pozwolić sobie na coś lepszego niż te A4techy. I warto to zrobić dysponując podobną sumą :)

Link to post
Share on other sites

@UP Natknąłeś się na jakiś irytujący egzemplarz. Mojego słychać tylko jeśli w ABSOLUTNEJ ciszy przycisnę do niego ucho. Z 30 centymetrów już tego nie słychać. Co ciekawe, sprawdziłem to na mojej starej X7 i zachowuje się dokładnie identycznie.

Link to post
Share on other sites

Bardziej irytujący egzemplarz owszem ale powiedz proszę jakim sposobem cokolwiek w prawidłowo działającej myszce może "piszczeć"? Ogromne cewki? I to tylko w modelach typu g500. Stawiam, że coś związanego z sensorem.

Dzisiaj przyszła do mnie g400 i zgadnij co Cisza :D

 

Ah a z innej strony takie urządzenie uchodzące za dość drogie może posiadać jakieś wady uniemożliwiające jej użytkowanie? :)

Link to post
Share on other sites

Choć nie spodziewałem się że powiem kiedyś coś takiego do faceta ale jesteś pierwszą osobą którą spotkałem w życiu której piszczy myszka %-) Trzeba było to słać na gwarancję a nie kupować gorszą g400 :P Moja nie piszczy, nie słychać tego w żadnych warunkach jeśli nie przyłożysz głowy do myszki. Nie wiem jak ty, ja nie trzymam głowy na myszce, dlatego zauważyłem to dopiero czytając twój temat. W najmniejszym stopniu twój źle działający egzemplarz nie przekreśla dla mnie g500ek jako myszek. Nadal uważam że do mojej dłoni jest to mysz IDEALNA i twoja piszcząca mycha tego nie zmieni :D Jestem też najdalszy od stwierdzenia że g500 to najlepsza myszka- każdy musi sam wybrać własną ręką co jemu najlepiej leży.

Link to post
Share on other sites

A zdziwisz się bo poszła do serwisu logitech'a i dostałem odpowiedź "testowane bla bla bla testowane. Żaden z testów przeprowadzonych w naszym centrum serwisowym nie wykazał nieprawidłowości w działaniu." Pan Marcin z autoryzowanego serwisu FIXIT.

Wiem, że to śmieszne jest :) ale niestety prawdziwe :)

Ah, za każdym razem podkreślałem, że dobrze mi się tej myszki używało :) (pomimo jednego faktu :P ).

Jedyne czego chciałem to brak tego dźwięku i tyle.

 

a g400 vs g500 różnica sensorów, które są najlepsze obecnie w swoim typie i rozmieszczenie przycisków. (rolkę precyzyjną pomijam bo z jednej strony fajna sprawa a z drugiej irytująca).

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie pomijając kształt który mi idealnie pasuje najbardziej lubię tę rolkę :) Kwestia gustu kolejna. Ale faktycznie miałeś pecha strasznego z tym piskiem. Pamiętam że pisałeś że się z nią spać w pokoju nie da. Śmieszne to jest ale pewnie też bym się zraził nieźle do tego modelu gdybym miał coś takiego ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...