Skocz do zawartości

Mysz Logitech G5 REFRESH czy dobry wybór


Recommended Posts

Generalnie wszystkie myszy oparte na tym designie (logitech mx518, logitech g5, logitech g500) są bardzo wygodne i swietnie nadają się do gier (szczególnie fps) jak i do innych zastosowań. Gdzieś czytałem że dłoń leżąca na mx518 odpoczywa, miałem to za marketingowy bełkot do czasu gdy kupiłem tą mysz. Deathadder jest wygodny ale daleko mu do mx518/g5. Warto przed kupnem pomacać mysz, grzbiet g5 jest lekko chropowaty (co powinno ograniczać pocenie się dłoni), mx518 gładka i miła w dotyku, co akurat mi pasuje. Wady? To co typowe u Logitecha - ciężko wciskająca się rolka i dość gruby kabel.

Link to post
Share on other sites

Logitech G5 w dowolnej wersji jest ok. Polecam jednak G500, bo ma lepiej ułożone klawisze pod kciukiem i parametrami bije na głowę wszystko, co jest dostępne dla graczy. Kasa prawie ta sama co G5. Przynajmniej 30 zł przy cenie tych myszy nie robi dla mnie różnicy. Używam od niedawna to cacko i wiem o czym piszę ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym odradził G7. Logitech zrezygnował z myszy bezprzewodowych dla graczy, a model G7 mimo, iż nie był zły jest od 1,5 roku wycofany. Akumulator nie wytrzymywał zbyt długo i szybkość transmisji nie zawsze wystarczała. Obecnie sprowadzany jest ten model z USA najczęściej poserwisowy - wersja REFURBISHED.

Ostatecznie niedopuszczane do turniejów są urządzenia bezprzewodowe.

G9 i G500 to są fajne gadżety i warte tej kasy.

Sprawdziłem ;)

Link to post
Share on other sites

Muszę Cię zdziwić - jestem użytkownikiem G7 i nie mam do niej nic poza śliskością (trochę się ręka poci) i rolką (troszkę za ciężko chodzi). Akumulator trzyma dobę intensywnego użytkowania, ale mam dwa - wymieniam bez problemu. W grach jest idealna. FPSy są przyjemnością, jest szybka i ma dużą czułość. W programie graficznym spisuje się całkiem dobrze (nie jest idealna, jednak w tej cenie - ~250zł to dobry wybór, szczególnie ze względu na wygląd, wygodę, praktyczność i brak kabla). Nie dorównuje Microsoft SideWinder X8, który jest wręcz super, tylko ta cena... Powala.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...