Skocz do zawartości

Sandy Bridge X79 i GTX 680 - obsługa PCIe 3.0


Recommended Posts

Dokładnie tak czasem robił się czerwony ekran ale tylko na jednej z kart która była testowana i sprawdzana w serwisie i innym komputerze i nie było żadnych problemów , ale doszedłem do wniosku że płyta jest uszkodzona

1 Kondensatory mają zimne luty

2 Dodatkowe zasilanie do procesora dławik źle przylutowany i jest luźny

3 Porty ram-u też się nie najlepiej polutowane

To co ja uważam ze w czasie robienia testu po prostu wszystko się nagrzewało i któryś z tych wymienionych wyżej elementów tracił kontakt i taka była reakcja

Czasem czerwony ekran czasem totalna zawieszka kompa a czasem wszystko działało jak należy .

Płyta Gigabyte x79 ud5 bios f10

 

Gigabyte od teraz będę omijał łukiem

 

Obecnie czekam na płytę Asus Rampage IV Formula

Edytowane przez isbazaj
Link to post
Share on other sites

ok Hej poskładałem gdzie znajdę ten program do testowania ten z opisu

Witam,

 

Jest to program GPU-Z do pobrania np. ze strony: http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

 

Jak uruchomisz program to po środku po prawej stronie będzie przy magistrali znaczek "?" i klikni na niego. Uruchomi się test całym ekranie. I na dole po prawej stronie będzie szmiał po około minucie reczywisty transfer w magistrali PICe. U mnie na początku pokazuje tak jak pisałem wyżej a później dajne dla drugiej karty i trzeciej 1.1.

Link to post
Share on other sites

Witam, Jest to program GPU-Z do pobrania np. ze strony: http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/ Jak uruchomisz program to po środku po prawej stronie będzie przy magistrali znaczek "?" i klikni na niego. Uruchomi się test całym ekranie. I na dole po prawej stronie będzie szmiał po około minucie reczywisty transfer w magistrali PICe. U mnie na początku pokazuje tak jak pisałem wyżej a później dajne dla drugiej karty i trzeciej 1.1.

 

Siemka

U mnie

1 karta 2.0

2 karta 2.0 przez jakieś 25 sekund potem 1.1

 

Ile masz fps-ów na tych 3 kartach w BF3 na ultra

Link to post
Share on other sites

Siemka U mnie 1 karta 2.0 2 karta 2.0 przez jakieś 25 sekund potem 1.1 Ile masz fps-ów na tych 3 kartach w BF3 na ultra

Nie mam BF3 akurat. Ale jak będę miał to napisze. U mnie podobnie pierwsza 3.0 a druga i trzecie po paru sekundach 1.1. Chcesz to sobie katywuj PCIe 3.0 (wyżej podałem linka do opisu). U mnie działa stabilnie z po odblokowaniu więc nie wiem o co całe hallo z ta blokada.
Link to post
Share on other sites

<p>

Nie mam BF3 akurat. Ale jak będę miał to napisze. U mnie podobnie pierwsza 3.0 a druga i trzecie po paru sekundach 1.1. Chcesz to sobie katywuj PCIe 3.0 (wyżej podałem linka do opisu). U mnie działa stabilnie z po odblokowaniu więc nie wiem o co całe hallo z ta blokada.

</p>

 

Małe zapytanko bios do płyty&nbsp

 

Rampage IV Formula x79mogę przeładować  odrazu najnowszy czy każdy po koleji od najstarszego do nowszego ?

Edytowane przez isbazaj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...