Skocz do zawartości

Gdzie kupić podzespoły i gdzie złożyć komputer?


Recommended Posts

A więc moje pytanie do was to:

 

1. Gdzie kupić podzespoły do komputera? Mam juz wybrany zestaw, teraz zostało kupić i złożyć.

2.Gdzie złozyć komputer, kiedy to będę miał już wszystkie podzespoły w domu?

 

Co do złożenia tutaj mam takiego plusa, że mam znajomego informatyka, który to bardzo dobrze zna się na komputerach. Czasem to naprawiał mi obecny komputer, wymieniał karte graficzną i takie tam. Myślę, że on złożył by to w kilka minut, fajnie pochował kable i jeszcze by ogarnął jakieś tam ustawienia, podkręcane czy nawet instalacje nowego systemu. Niestety zawsze jest on bardzo zarobiony. Jeżeli już miał bym do niego dzwonić i prosić go o przyjazd i złożenie + instalacja systemu itp. to niestety musiał bym czekać... nawet do 2 tygodni. Jeżeli już by przyjechał to pewnie w okolicach 23... Mając już podzespoły w domu chciałbym jak najszybciej mieć już go na swoim miejscu i już na nim działać... Poczekam na wasze opinie. Jeżeli jest jakiś sklep, gdzie złożenie kosztuje pare złotych to napewno tam pójdę. Jeżeli taka operacja będzie kosztowała z 100-200zł to... Wole sobie za to kupić Battlefielda3 i poczekać już te 2 tyg i zarobić te dwie stówki... Tak więc jak myślicie? Jak już zamówie to wytrzymać te ... z 2/4 tyg na przyjazd i zarobić czy stracić... Ponad to on jeszcze mi poustawia co trzeba, a w sklepie złożą i do... widzenia... :/ Piszcie swoje opinie. Pozdrawiam. :)

 

Jeszcze jedna uwaga. Komponenty będę zamawial prawdopodobnie wszystkie na raz ( około 9 ich jest ) i chcę, aby wszystkie doszły za jednym razem. Dodatkowo chciałbym, aby owe rzeczy przychodziły prosto do mojego domu. Nie mam za bardzo czasu, żeby po to wszystko chodzić. To tyle :P

Edytowane przez HarryJump
Link to post
Share on other sites

W sklepie http://www.morele.net ceny są całkiem przyjemne i było coś takiego, żę kupując u nich minimum 3 komponenty to montaż był za 49 zł. a po wpisaniu benchmark.pl w uwagach robili to za 1 zł. ale nie weim czy dalej jest taka promocja.

System to nie filozofia i sam na pewno dasz rade :D chyba że chcesz to za 99 zł. złożą i zainstalują system.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...