Skocz do zawartości

Projektor 3D zgodny z Nvidia 3D Vision


Recommended Posts

Witam,

będąc szczęśliwym posiadaczem od nie spełna dwóch lat 24" monitora 3D i okularów 3D Vision podczas użytkowania doszedłem do wniosku iż ów efekt 3D przypadł mi jak najbardziej do gustu lecz od pewnego czasu mam taki jakby nie dosyt (wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia) i wrażenie że to wszystko wyglądało by o wiele lepiej na większym ekranie. Patrząc na cenę 27" monitora 3D od asusa stwierdziłem że nie opłaca mi się przesiadać na niego dla tych kilku cali i wtedy narodził się pomysł z projektorem 3D (ta sama cena praktycznie a obraz nie porównywalnie większy).

 

Do rzeczy poszukuję projektora 3D zgodnego z 3D Vision w rozdzielczości nie mniejszej niż 1280x720p. Sprzęt ten będzie używany głównie do gier (PC 3D Vision i xbox 360 3D jeśli się da) jak i filmów. Natrafiłem na coś takiego Benq W710ST (http://allegro.pl/pr...2347205537.html) i chociaż firma zbytnio do mnie nie przekonuje tak parametry użądzenia jak najbardziej.

 

Chchiałem upewnić sie czy może to byłby najlepszy wybór w tym przedziale cenowym? Czy może ktoś już ma taki projektor wtedy ciekawi mnie jak się sprawuje? Czy da radę na nim pograć na xboxie 360 w 3D?

A może zaproponujecie mi jakiś inny? Może nie długo będzie premiera jakiegoś lepszego?

 

Projektor będzie w sporym pokoju - jeszcze nie mierzyłem ale myślę że ma ponad 50m^2. Pomieszczenie to będzie przyciemnione w tym samym czasie co projektor kupie pewnie jakieś rolety na okna. Obraz będzie wyświetlany na ścianie (jeżeli jakość będzie ok to tak zostanie jak nie to poszukam jakiegoś ekranu). Będę chciał podłączyć do niego: PC, xbox360 i asus O!play HD2 oraz głośniki Logitech z906.

Inne wymagania:

- ofc zgodność z Nvidia 3D Vision

- rozdzielczość min 1280x720

- cena do 3k pln

Link to post
Share on other sites

Moze zamiast projektora sprobuj przesiasc sie na TV 3D. Sam przymierzam sie w przyszlosci do zakupu 47' TV Led 3D z rodziny LG Cinema. Bardzo ciekawi mnie jak wyglada efekt 3D w grach na takim TV. Korzysta on z pasywnego 3D i w sklepie zrobil na mnie duze wrazenie, o wiele lepsze niz aktywne 3D.

Mozesz na nim grac w trybie 3D korzystajac z technologii NVidia 3D TV Play (nie jest to 3D Vision) badz korzystac z oprogramowania TriDef 3D do generowania obrazu 3D przez karte.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja używam Nvidi bo już je miałem zanim kupiłem ten projektor. Nie wiem jak z innymi pinglami, radzę zapytać tam gdzie będziesz kupywał projektor powinni wiedzieć i może nawet mieć w ofercie. Jednakże powinieneś się zastanowić na tymi od nvidi gdyż jak piszesz będziesz podłączał pod grafikę z 3d nvidi a to by ci dało możliwośc przesyłanie z kompa materiałów 3d jak i grania w 3d (oczewiście zależy od mocy tej karty). Przy użyciu innych okularów (nie od nvidi) raczej nie będziesz miał tej możliwości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...