Skocz do zawartości

[Kupię] Karta graficzna do 150zł


PChero

Recommended Posts

Potrzeba mi karty graficznej najlepiej do 150zł na Allegro. Tylko taki użytkownik który mnie nie oszuka dało by się? No i jeszcze jedno chciałby może jakieś 8800GT/GTX/no i ewentualnie GTS, zmieniam sobie część komponentów no i potrzeba mi takiej karty graficznej najlepiej 512MB wiem że to może wygórowane wymagania no ale wiem że to jest możliwe .Nie mogę przeznaczyć więcej kasy ale ewentualnie może bym wysępił jakieś 20zł. Jak cos mi wyjdzie taniej to dam wam znać to podwyższymy budżet.

Z góry dziekuję za wszystkie wypowiedzi :co:;);)

Link to post
Share on other sites

chcesz kupić kartę za 150zł?mam geforce'a 8600gt.gralem na nim w far cry 2,gta4,batmana aa,crysisa(ale nie na high xD) i cod 5,4,2,1.chcesz ją?wersja 512mb 128 BIT. 150zł.jak dolozysz 30zł to Ci sprzedam Radeona HD4650 512 MB DDR2 128Bit.Jest dużo szybszy od 8600gt ale sprzedaje tanio bo muszę mieć kaskę szybko.jak coś to pisz na PW lub gg:5603399

Link to post
Share on other sites
@sas11 - sorki że Ci przeszkodzę, ale IMO powinieneś wyraźnie zaznaczyć że obie karty są na DDR2 i mają bardzo kiepską wydajność. Przepraszam, ale po prostu nie mogę patrzeć jak próbujesz co rusz kogoś innego naciągnąć.
Link to post
Share on other sites

pokazać ci wyniki że gralem na nich w to co piszę?nadal gram w demo pes2010 be obnizania detali,w risena na full bz aa,clear sky na high bez aa.jeśli jej niemasz to co możesz wiedziec w praktyce?

Dodam tylko że PES hula na starym silniku więc nie jest to na prawdę wyczyn twojej karty, bo mi fifa 09 poszła na intergrze .

Karta może i niezła ale nieopłacalna z DDR2 za tę cenę. Nie masz co się denerwować. A autor mógłby po prostu podziękować. Ja bym ci polecił też Geforca 8600 GT za 100 zl ok. lub za 160-180 Geforca 8800 GS 384 MB.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...