Skocz do zawartości

Recommended Posts

od gigabyte podobno jest problem z chłodzeniem sekcji zasilania

Nie mam w tej chwili na stanie tej karty, ale o ile dobrze pamiętam to 7970 miała radiator na sekcji, 7950 nie miała, ale powietrze dochodziło z wentylatorów i problemów z OC nie było.

Link to post
Share on other sites

Lighting głośny i gorący, lepiej go unikać. OC zależy od sztuki.

Ale głupoty, jest głośny pod pełnym obciążeniem, ale dzięki temu chłodny co ważne przy wysokim OC do którego karta jest przystosowana.

 

Gigabyte jest teraz chyba najlepszym wyjściem, ewentualnie Sapphire też świetne.

Link to post
Share on other sites

Ale głupoty, jest głośny pod pełnym obciążeniem, ale dzięki temu chłodny co ważne przy wysokim OC do którego karta jest przystosowana.

Żadne głupoty - testowałem osobiście. Jest głośniejsza i gorętsza od Gigabyte WF3.

Link to post
Share on other sites

Mam go powiedzmy "za darmo" :) skladamy growy komp dla kolezanki na firme :) a jej 6970 spokojnie starczy wiec ja korzystam i moge skoczyc do gory :) a przyda mi sie wreszcie pograc w BF3 ze wszystkim na fulla :)

Bardzo niemiło z twojej strony, jeżeli sprzedajesz koleżance używanego HD6970 w cenie nowego HD7970 %-)

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tak z ciekawości-na 6970 nie da się grać w Battlefield 3 na full? Laguje?;d

Gram bez opoznionego AA bo potrafilo spasc do 24 fps na B2K :) ale tak samo mam z shogunem 2 gdzie zmuszony jestem wylaczac teselacje. o crysisie 2 w dx11 juz nie ma co mowic bo jest prawie nie grywalny... :( a w tym roku wyjdzie jeszcze taki Max Payne 3 czy Guild Wars 2 :)

 

Bardzo niemiło z twojej strony, jeżeli sprzedajesz koleżance używanego HD6970 w cenie nowego HD7970 %-)

Widzisz ona po prostu nie potrzebuje az takiej mocy :D jej do grania w WoW'a i Diablo wystarczy 6970 bez problemu :)

 

Różnica nie warta kasy którą stracisz. ;)

A tak jak wspomnialem roznica w mojej kasie wynosi 0 zl :) w firmowej kasie wyniesie jakies 500 a to zadna roznica :D

 

Już nie ma co kombinowac wybralem Gigabyte - 6970 tez mam tej firmy (referent) i nigdy nie mialem problemow - tylko slabo sie kreci ;/

Edytowane przez Minimal
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...