Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie. Kupuję drugiego notebooka do pracy. Moim podstawowym komputerem (traktuję go jako DTR) jest Dell XPS L501x z Core i7 na pokładzie, 8GB RAM, 640GB HDD, GeFroce GT 425m 1024MB i wiadomo o takich standardach jak nagrywarka itp. nie wspominam. Służy mi on jako maszyna do różnych zadań, nie jestem zapalonym graczem w gry gdzie od efektów można dostać palpitacji serca;) Do tego mam PS3. A do tytułów, które lubię, RPG lub wszelakich gier strategicznych(tu jestem maniakiem tego) wystarcza mi w zupełności, nawet w rozdzielczość Full HD i na maksymalnych ustawieniach. Nie mówię, że jest to potwór i kombajn, bo bym skłamał, ale też nie jest leciwym staruszkiem na wózku;) Ze względu częstych podróży po mieście, praca, uczelnia itd., targanie tego XPS-a jest uciązliwe, bo z baterią 8-ogniwową waży swoje.

 

Potrzebuję 13" lub 14" notebooka i tu mam upatrzonych trzech kandydatów Vostro V131, Latitude E6410 i Latitude E6420. Nie chcodzi mi o pomoc w doborze konfiguracji, tylko o opinie osób, które z tych laptopów korzystały i potrafią wypowiedzieć się na temat komfortu pracy, czasu pracy na baterii etc.

 

Z góry dziękuję za wszystkie opinie:D

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Temat moze nie aktualny ale się wypowiemPosiadam dwa DELL-e V131 z i5 2410m i 4 GB ramu oraz E6410 ATG z i7 620M i 8G ramu. Obie maszyny mają zainstalowany na pokadzie WIN 7 64 BIT.W testach V131 wypadła lepiej :-( aż mnie to zasmuciło bo mój ATG miał być taki dobry. Zobaczymy jak wypadnie podczas codziennej pracy.

Czas pracy na baterii:

V131 z baterią 9 cel(trosze wystaje no ale) - 5h

E6410 z baterią 6 cel - 3h

Waga

E6410 - ponad 2 kilo

V131 - poniżej 2 kilo(lekki fajny solidny)

 

Co do komfortu pracy to jest ok w obydwu przypadkach.

Edytowane przez Nitrofish
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...