Skocz do zawartości

stacjonarny czy mobilny


Recommended Posts

Witam

mam 15 lat i za rok ide do liceum

1.czy w liceum przyda mi sie laptop?(bede mieszkal w internacie)

2.czy mozna zabrac komputer stacjonarny do internatu

3.pc vs laptop

jesli przyda sie to: Moj pc ma 10 lat :D czy oplaca mi sie kupic blaszaka za 3-3,5k czy moze kupic za 1,5-2k i dolozyc potem do laptopa??

dodam ze jestem zapalonym graczem i zagralbym sobie w wieska 1i2 bf3 i me3

czy po zajeciach jest czas wolny(ile jest nauki jest, czas aby sobie pograc?? czy moze zostawic gry i znalezc sobie nowe hobby?)

Edytowane przez hukaluk
Link to post
Share on other sites

Ad 1. A czy Warszawa jest stolicą Polski?

Ad 2. W XXI wieku wypadałoby móc mieć w pokoju kompa, przecież trzeba mieć pod co gruchę trzepać.

Ad 3. Gruchę możesz trzepać tak samo do lapka jak i do stacjonarnego.

P.S. Czy po zajęciach jest czas wolny...patrz pkt 1.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

1.Jeśli szkoła jest jako tako wyposażona, to noszenie własnego sprzętu mija się z celem. Wszystkie projekty i prezentacje przynosisz na płytach/pendrive'ach.

2. Raczej kwestia dogadania z decydentami.

Do grania zawsze lepiej desktopa, a to, czy będziesz miał czas zależy od tego, ile będziesz pił ;)

Link to post
Share on other sites

myślę ,że ukradną ci lub popsują obojętnie co będziesz miał- blaszaka trudniej wynieść..nie warto inwestować , kup jakąś tanią używkę, której w razie czego nie będzie żal- nie sądzę abyś w internacie miał czas i możliwości na granie...znajdź nowe hobby...może dziewczynę?

Link to post
Share on other sites

Gry Ci zawalą szkołę, uwierz, wiem co mówię:D

czyli sugerujesz ze w liceum duzo nauki??nie ma czasu na gry?

co myslicie o czyms takim http://allegro.pl/laptop-msi-gt683-i5-2430m-4gb-gtx560-full-hd-qck-i2305069630.html wydajny pogram se w bf3 i wieska conajmniej na srednich lol max ;) moze macie jakies szybsze maszyny w cenie do 3,5k?? moze innej firmy?

Link to post
Share on other sites

A co Ty, pograsz na średnich, ale o full zapomnij:D Są jeszcze wydajniejsze lapki, ale w tej cenie to chyba nie ma nic lepszego;p W liceum jest TROCHĘ nauki, a u Cb będzie pewnie jeszcze więcej;d

 

 

 

A co, ma na siłę laski szukać? Może e-darling?:D Imprezy jeszcze bardzej zawalą naukę %-)
Link to post
Share on other sites

Obecnie poziom w ogólniakach jest za sprawą deformy edukacji wyjątkowo obniżony. 30% żeby zdać maturę ? Śmiech na sali. Żeby dostać 2 ze starej trzeba było mieć 60. Spokojnie znajdziesz czas na granie. Jeśli szkoła nie jest wylęgarnią patologii i masz kogoś znajomego do pokoju to zmontuj sobie w miarę solidnego kompa.

Link to post
Share on other sites

chodzi o to ze liceuma do ktorego planuje pojsc znajduje sie w innej miejscowosci(30km) oplaca sie mieszkac w internacie czy moze lepiej dojezdzac autobusem?

ojca spytaj - w końcu on za to płaci...temat bezsensowny, będziesz pytał co kupić na śniadanie?

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

ojca spytaj - w końcu on za to płaci...temat bezsensowny, będziesz pytał co kupić na śniadanie?

czlowieku ja stoje na zyciowym zakrecie a ty mi z cyms takim wyskakujesz? ;D

 

Edytowane przez hukaluk
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

mysle raczej o blaszaku najwyzej do szkoly kupie se jakis laptop zabytek ;D w internacie powinny byc komputery(chociaz na sswietlicy czy cos) a w bf3 chetnie sie pogra na wysokich ;p[najwyzej za rok bede wsciekly na siebie] jak cos to mam zamiar kupic cos takiego; http://forum.benchmark.pl/topic/45791-zestaw-do-gier-2500-2700zl/ + monitor

Edytowane przez hukaluk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...