Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kto zna? No ja na przykład. I pewnie kilka innych osób. Albo kilka milionów posiadaczy psp. Przejrzyj sobie listę największych hitów/najlepiej sprzedających się gier na tę konsolę. Zobacz osobiste top 10 użytkowników youtube, przejdź się do sklepu z dobrą ofertą gier na psp...jest kilka opcji. Ja osobiście niewiele gram na psp, ale moja córka naparza głównie w Patapony, Monsters Probably Stole My Princess, LocoRoco, gry z serii Lego (Hary Potter, Indiana Jones), Little Big Planet, Angry Birds, czasem w Tekkena. Niezłe są gry z serii Wipeout, przynajmniej mi się podobają. Zależy co kto lubi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Grand Theft Auto Vice City Stories i Liberty City Stories gry średnie ale to tylko psp które wydajnością przypomina obecne smartphone.

Jeszcze God of War duch sparty/Chains of Olympus jedna z nie wielu cieakwych gier na tą konsolkę, Little Big Planet, Pattapon, Tomb Rider Anniversary, I może być Midnight Club 3 jak lubisz """([upiększać auta])""" a zapomniał bym Wipeout też jest to jedna z niewielu gier która była bardzo fajna jak dla mnie.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

ja na psp tylko gram w gry anime typu Naruto , Bleach itp albo Final Fantasy lub też seria nfs albo tekken czy emuluje stare gierki z ps1.PES 2012, Lord of Arcana, Killzone,Grand Theft Auto Chinatown Wars, serie Monster Hunter,Gods Eater Burst,God of War,Assassins Creed,Kingdom Hearts Birth by Slee(mega gierka z postaciami z Disney'a),Phantasy Star Portable 1 i 2, Modnation Racers ,Prince of Persia: Zapomniane Piaski,Hot Shots Tennis Get A Grip,Metal Gear Solid Peace Walker,Jack And Daxter The Lost Frontier ,Parasite Eve 3 : The 3rd Birthday, Socom Fireteam Bravo.

Link to post
Share on other sites

Grand Theft Auto Vice City Stories i Liberty City Stories gry średnie ale to tylko psp które wydajnością przypomina obecne smartphone.

PSP jest kilkakrotnie słabsze od telefonów obecnego middle-end'u vide Xperia Neo V, HTC One V etc...

 

Przede wszystki Good Of War, Gran Turismo 4, Fifa 11, seria WWE

 

Przecież Gran Turismo na PSP to jakaś totalna żenada, jak można wyciąć z GT tryb Kariery zostawiając jedynie Arcade? Toż to nie GT a jakiś nędzny gniot na licencji... to samo Fifa ... jak można w jakąkolwiek multi-platformę grać na archaicznym PSP?
Link to post
Share on other sites

PSP jest kilkakrotnie słabsze od telefonów obecnego middle-end'u vide Xperia Neo V, HTC One V etc...

 

 

Przecież Gran Turismo na PSP to jakaś totalna żenada, jak można wyciąć z GT tryb Kariery zostawiając jedynie Arcade? Toż to nie GT a jakiś nędzny gniot na licencji... to samo Fifa ... jak można w jakąkolwiek multi-platformę grać na archaicznym PSP?

 

A czego spodziewałeś się po konsoli która ma jakieś 7-8 lat? Jeśli chodzi o GT to akurat mnie grało się przyjemnie, na mini konsoli nie gra się w jakieś kariery i nie przechodzi gier tygodniami, mała konsola służy do grania w podróży, jej celem nie jest zastąpienie peceta.. to samo dotyczy Fify, więc nie ma co się dziwić, że nie ma dostępnych wszystkich trybów znanych z innych platform.

Link to post
Share on other sites

7-8 lat to żaden argument, wobec faktu że tryb kariery dostępny był już w GT na PS1, a to jak wiadomo jest technicznie sporo od PSP słabsze. GT na PSP jest gniotem na licencji, a żenujący jest fakt że grę tą lansowano już podczas premiery PSP, światło dzienne ujrzała kilka lat później a i tak była żenująca. Polyphony nawet nie próbowało graczom wciskać że kariera na przenośnym sprzęcie jest zbędna, ciskali się o niewielką pojemność UMD ale przecież nikt nie zabronił wydać im gry na 2 nośnikach :)

 

Fifa na PSP to kolejny przykład cięcia, które zaszło za daleko... Od wspomnianych 7-8 lat i premierowej Fify Football (start-title) serwowano to samo z różnicą zmienionych składów. To złodziejstwo w biały dzień...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Moja ulubiona to Patapon 2. Inne, które też uważam za dość dobre to: Wipeout Pulse, God of War (obie częsci), Warhammer 40k, Crisis Core - Final Fantsy 7, NFS Shift. GTA: Vice City Stories i Chinatown Wars, seria Star Ocean, Killzone. Z kolei Gran Turismo nie lubię, ale czasem gram dla zabicia czasu (grę otrzymałem wraz z konsolą). Monster Hunter w mojej opinii jest zbyt trudny i za długi (ktoś powie, że wymaga myślenia - prawda, ale myślenie to mam życiu codziennym).

Edytowane przez Viktor
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja uwielbiam Disgea: afternoon of darkness, Disgea II: Dark hero days, Cladun. Pomijam tytuły osób wyżej(jak god of wary, patapony itd).

 

Fabuła w tych tytułach i humor bardzo mi się podobały.

 

edit: jeszcze dodam Corpse Party - było świetne, ale nie każdy lubi horrory.

Edytowane przez TurboHydra
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Star Wars Battlefront II.

Najlepszy pod względem dynamiki i przyjemności z gry fps/tps w jaki było mi dane zagrać na konsolce. 

 

Vice city stories (tylko nie liberty- toć to rupieć) też jest ok, tylko kolory są jakieś takie skopane :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...