Skocz do zawartości

Nowy wypasiony komp ( od 0 do 6000zł)


Recommended Posts

i7 nie będzie się grzał :roll: za 6k i5 żenada...

na co lepszy zasilacz ? no może być za słaby jeśli planuje w przyszłości do kupić druga kartę do crossfire co jest nie opłacalne a i5 w tedy będzie musiał bardzo mocno kręcić tak myślę ze 4.8/5.0ghz by wystarczyło

 

co jest jest w tym ssd złe ?

 

lepiej mieć szybszy dysk niż wolny chyba, to ze będzie trochę głośniejszy ale jak tam kto woli :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

powiedz mi czy w grach Twoj zestaw bedzie szybszy za ta cene? czy bedzie cichszy? ladniejszy? z lepszym zasilaczem? wole

crucial lub intel gdyz kontrola jakosci w fabryce jest lepsza niz w samsungu. opinie o crucialach i intelach z uzytkowania sa lepsze

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zestaw za 6k wujashek dałeś i5 zamiast i7 dysk wolny 5900obr. zamiast 7200obr. tutaj podaje swoją propozycje http://iv.pl/images/03028538443614785059.jpg

Co to w ogóle za zestaw? Mobo totalnie z du*y, chłam, syf, zerowe wsparcie producenta. Zasilacz słaby w tym budżecie, wystarczy 650, ale od SeaSonic'a, bo ma lepszą jakość.

Link to post
Share on other sites

Co to w ogóle za zestaw? Mobo totalnie z du*y, chłam, syf, zerowe wsparcie producenta. Zasilacz słaby w tym budżecie, wystarczy 650, ale od SeaSonic'a, bo ma lepszą jakość.

rusz du**ę i sam złóż jak taki jesteś mądralo :roll: a nie tylko narzekacie.

nie pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

zestaw za 6k wujashek dałeś i5 zamiast i7 dysk wolny 5900obr. zamiast 7200obr. tutaj podaje swoją propozycje http://iv.pl/images/03028538443614785059.jpg

Tego zestawu to nie brać absolutnie...

 

Kiepska (w tym budżecie płyta) z tendencjami do grzania się przez ten śmieszny 'Thermal Armor'. i7 potrzebny do grania jak zającowi dzwonek. I mój faworyt w kwestii pomysłu na ten zestaw - pamięci z wysokim radiatorem + silver arrow = brak możliwości montażu jednego z nich :P

 

Do gier wypas

http://s16.postimage.org/969fgnt81/kompik.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

tak, daj mu grafike referenta haha

zestaw rafała najlepszy w tej cenie , płyta w oc miażdży wszystkie inne i nie pieprzcie już ze asus to zerowe wsparcie bo żal du*e ściska

sprzedałem ostatnio koledze płyte zakupioną rok temu, aże karta sieciowa była padnięta to odesłał do esc.pl i po 3 tygodniach dostał nówkę także jeden jakiś fail asus zaliczył i już płaczecie

restaw rafała najlepszy bo gdzie za 6k dawać i5, puknijcie się w łeb

tylko ramy zmienić na corsair vengeance 8 gb w jednej kości

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Widzę, że przyszedł pierwszy najmądrzejszy. Zestaw Gtxxor'a to bajka idealnie dobrany więc wiesz... ^^ On ma płytkę od MSi więc może powiedzieć co nieco na temat tej firmy, zasilacz świetny, obudowa również. i5 do gier idealny. Daj dowód, że i7 będzie lepszy. Chociaż jeden.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

powiedz mi czy w grach Twoj zestaw bedzie szybszy za ta cene? czy bedzie cichszy? ladniejszy? z lepszym zasilaczem? wole crucial lub intel gdyz kontrola jakosci w fabryce jest lepsza niz w samsungu. opinie o crucialach i intelach z uzytkowania sa lepsze

On ma grać na tym zestawie, a nie patrzeć na niego i się jarać nim... No jednak lepszy crucial, który podałeś. Sporo ludzi sobie chwali.

 

Najlepszy zestaw podał gtxxor. Jedynie bym zmienił w ostateczności obudowę i zasilacz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że przyszedł pierwszy najmądrzejszy. Zestaw Gtxxor'a to bajka idealnie dobrany więc wiesz... ^^ On ma płytkę od MSi więc może powiedzieć co nieco na temat tej firmy, zasilacz świetny, obudowa również. i5 do gier idealny. Daj dowód, że i7 będzie lepszy. Chociaż jeden.

dużo lepszy w codziennym uzytkowaniu - wypakowywanie/pakowanie

w grach lepszy o pare fps, i przyszłościowy

teraz w grach się nie różnią za bardzo ale za kilka lat wielowątkowość zapewne będzie wykorzystywana

i za 6k musi być i7 - [oni nie wiedzą na co się porywają] i bierz i7

pozatym zestaw zachwalany przez was wujashka [jest moim zdaniem bardzo słaby] na maxa z bardzo wolnym dyskiem

a grafika jest ta sama, także wydajnośc będzie ta sama tylko że z i7 na pokładzie

gtxxor'a zestaw z referencyjną grafiką napradę jest genialny

dip [nie pałam do ciebie sympatią]

Edytowane przez TheSpeed
Censored
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Znajdź dobrego niereferenta... Jak masz krytykować, to sam wyjdź. Złożyć nie potrafisz? Tak odzywać możesz do swoich ziomali, lub do kogoś innego.

 

Wracając do zestawu gtxxor'a. Zasilacz dałbym:

http://www.agito.pl/zasilacz-xfx-core-650w-80-sli-psu-221-452790.html (Nie wiem dlaczego, ale sobie je cenie)

Dysk jakiegoś Seagate'a, ale i WD dobry.

Obudowa może być, lub:

http://www.agito.pl/obudowa-silentiumpc-regnum-l50-pure-czarna-91-514836.html (Jakoś lubie obudowy od Silentium'a).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...