Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!Obecnie mam płyte głowna asrock który ma ALC 892 amplituner Onkyo TX-SR600E jest to podłaczone do kolumn STX F200.Czy ma sens brac tego xonara?słucham głownie muzy(DTS) i chciałbym zeby był lepszy dzwiek,.Wiem ze ta karta jest bardzie pod granie ale nie mam wiecej kasy jak 140zł max wiec tylko ten xonar wchodfzi w gre.Bede czuł róznice?czy dac sobie luz?Dzieki za odp :)

P.S.

Troche srednio sie orietuje ale do asrocka 770extreme 3 pod 7-ke 64 bity nie bedzie problemu zeby ona chodziła?wpinam ja tam zaraz w slot przy karcie graficznej?obojetnie który?

Link to post
Share on other sites

Mam juz xonara DG,wszystko oki tylko nie moge znalezc(nie ma?)jak ustawic odległosci kolumny i np zeby dac tył głosniej,w relateku tak było ze ustawiało sie odległosc i moc poszczególnych głosników(nie tylko w amplitunerze)Najbardziej jednak martwi mnie szum podczas piosenek w dTs :( Zaczyna sie np Black Celebration Depeche i słychac normalnie szum....:( nie ma tego jak włacze w 5.1Taki sam problem miałem w relateku ale tam zmieniłem w ustawienich z 441000 na 96oooHz i było oki ale tutaj nic to nie daje..znaczy jak wezme na 96 to nie szumi ale nie działa korektor jak na domyslne 441000chyba to szumi ale działa korektor.....

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

STX F200 he jest głosnosc ale jestem tępy :) ale czemu szumi tak ma byc?zaczyna sie piosenka w DTS i normalnie szum jest(nie jest jak na kasecie :) ale chyba powinna byc czysto...) :( Wina ze przez czincz? bo jak przez swiatłowód to jest czysto

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

a mozesz dac linka jakie te k-lite? zainstalowałem i niby jest oki tyle ze pokazuje ze jest DTS 16 bitów a w power dvd 32 bity.... moze mi ktos napisac co oznacza w tej karcie opcja SVN(smart vlume) i przycisk GX ...

a mozesz dac linka jakie te k-lite? zainstalowałem i niby jest oki tyle ze pokazuje ze jest DTS 16 bitów a w power dvd 32 bity.... moze mi ktos napisac co oznacza w tej karcie opcja SVN(smart vlume) i przycisk GX

cisza...a moze to wina windy7?bo doszły mnie słuchy ze czesto gesto winda nie radzi sobie z xonarem..co wy na to? Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

W amplitunerze nie mam HDMI,zreszta chyba dam sobie luz z tym.Tylko na powerdvd jest szum,fakt moim zdaniem on najlepiej gra...jednak ostatnia płyta depesza z 2009roku juz nie szumi w dts.....wiec chyba faktycznie cos ze sterami...bo naprzykład jak podczas słuchania muzy przełacze w powerdvd z dts na 5.1 to dzwiek jest .hmmm tak jakbys zle włazył dzeka ,wtyczke do gniazda...dopiero jak przewine kawałek jest oki.wiec ktos ,cos tu nie daje rade chyba :)

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Niestetty ale to samo..w powerdvd ostatnia płyta z 2009 nie szumi...reszta szumi w dts jak przełocze na 5.1 jest oki....aaa juz wiem ...jak jest dts w 96/24 to jest szum ale jak jest w 48/ to jest oki :(

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

No to skoro przy 48 jest dobrze, to czego chłopie ty się przejmujesz ? Nic nie tracisz kompletnie nic. Resampling jakości nie poprawia. A różnice przy tych tanich kartach są małe, żeby nie napisać ze 44,1 w moim przekonaniu lepiej brzmi od tych nawet 192, ale to moje zdanie wielu, by to potwierdzało. CD-Audio jest zapisane w 44.1 16 bit i co źle jest :) ?

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to ze DTS szumi a w 5.1 nie...czyli kupiłem karte za 130 zł zeby było gorzej? wydaje mi sie ze to powerdvd cos nie tak

 

wiec tak jak pisałem w powerdvd jest oki przy 48 a przy 96 jest szum...ale tylko w power.Tak sam jest na XP i teraz na nowej 7-ce.Mam pytanie teraz takie jak zrobic zeby za kazdym razem nie zmieniac w panelu xonara ze mam 5.1?jak włacze kompa to zawsze wyswietla sie ze mam słuchawki podłaczone.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...