Skocz do zawartości

Porzucenie PC-ta na rzecz XBoxa360


Recommended Posts

Oczywiście zakładając że nie ukradniesz gier będzie z rok grania.

A jak będę piracił to będę miał tylko 10 miesięcy grania? :)

 

A Xbox 360 po prostu nie oferuję nic poza fajnym Xbox Live, i bezproblemowym graniem. Jest to taka pecetowa konsola, a wewnętrze studia jakoś nie potrafią zrobić eksluziwa by pokazać SONY że mogą utrzeć im nosa, i zrobić to z klasą. A zagrywki typu wcześniej tylko na Xboxa potem na inne platformy jakoś do mnie nie przemawiają. "Wow, eksluziw komercha"

PS3 nie oferuje nic ponad to, co oferuje XBOX 360 :D

 

A do Waszych exclusive'ów.. jestem zdania, że powinni tego zabronić. Mam PC, mam X, ale żeby pograć w zarąbiste "God of War" mam sobie jeszcze kupić PS3? Bezsens. Może nie długo zaczną robić exlusive'y dla Radeona i dla GeForce'a - na karcie rywali gra nie będzie działać, fajne, nie?

Link to post
Share on other sites

Xbox 360 jest bardziej zbliżony do PC niż PS3 głównie z powodu polityki firmy. Nie zuważyłeś ? Ja nie twierdzę że jest źle, po prostu nie kupiłbym konsoli, jeśli nie oferuję czegoś innego, czego nie zobaczę na PC.

 

PS3, cóż, konsola jest niby tak potężna że nie radzi sobie najlepiej w full HD, ten mityczny Cell itd. Wiadomo. Ale studia wewnętrze SONY potrafią wyczyniać cuda z tymi konsolami. Sam jestem baaardzo zadowolony z PSP.

 

Dalej, na Xboxa jest mnóstwo fajnych gier, bo przecież te na PC też są świetne, ale ostatnio to jest :

FPS, chowanie się za przeszkodami, ten sam styl graficzny. Ile można ?

 

To moje zdanie.

PS3 oferuję moim zdaniem bardziej pasujące do mojego gustu gry, jak i na PSP. Xbox to nie to samo co PS3. Oferuję więcej SONka, bo jest droższa i coś musieli za to dołożyć.

 

Chodzi mi o takie czce gadanie ludzi którzy mieli przerobioną PSP, pobawili się rok, i potem twierdzą że to na to tak mało hitów. A ile dali na gry ? Nic!!!!!! I cieszę się że nie przerobili PS3 , bo niektórzy w ogóle nie wiedzą nic o tej konsoli. :D:)

 

A co do tematu, bo przejdzie na wyrażanie własnych zdań na temat konsol a nie wyboru.

Ja ze swojej strony napiszę ostatniego posta podsumowującego :

Sam zdecyduj autorze, czy wolisz mieć dobry sprzęt PC, i z grafiką itd.

Czy wolisz złożyć biurowy typu Media Center, solidne dwa jajka i 2 GB ram . A i wtedy odpalisz gry z 2008 roku. Bo tak ! Wtedy do gry Xbox 360. A jeśli nie lubisz kilku urządzeń to PC. To tyle. Ogólnie to sprawdź jak ci się będzie grało, bo przecież masz jeszcze Wii, PS3, PS2 i PSP do wyboru.

Link to post
Share on other sites

Nie da się ukryć, że kolega nuka mądrze prawi - musisz sobie przemyśleć co jest dla Cb ważniejsze.

 

Ale ja wrzucę swoje 3 grosze. Drogi nuka'o - nie wszystko co dostajemy na XBOXa mamy również na PC. I tak mamy świetną serię PGR (właśnie gram w 4), póki co DLC do GTA IV wychodzą tylko na xboxa, Saints Row 2 na xboxie wyszło na końcu 2008-ego (grałem w sylwestra), a na PC dużo później i niedopracowane, dlatego XBOX 360 potrafi dać coś więcej od PC. Ale oczywiście to działa w dwie strony - PC ma dużo więcej exclusive'ów :)

 

Po za tym jestem pozytywnie zaskoczony Twoją opinią o cell'u (posiadacza PS3).

 

pzdr.

Link to post
Share on other sites

PS3 kosztuje tyle co Xbox360, a psuje sie duzo, duzo mniej i pozwala na odtwarzanie plyt Blu-ray. Do tego, zeby pograc na 360 po sieci musisz placic (50 dolarow rocznie, ale da sie pewnie znalezc rozne promocje i dojechac do 30 dolarow za rok), a mimo tego i tak bedziesz gral nielegalnie (Xbox Live nie jest wspierany w Polsce).

 

Naprawde, nie ma ZADNEGO powodu zeby kupowac Xboxa - kupujesz tylko okrojony produkt gorszej jakosci za ta sama cene.

 

Edit: I zapomnialem dodac rzeczy najwazniejsze - Demon's Soul, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Killzone 2, MAG, inFamous, Metal Gear Solid 4 i kilka innych ;-)

 

Arcade ma chyba 256MB wbudowanej pamięci pamięci flash na save'y, profil itp. Będzie Ci mało - dokupisz sobie dysk. Dołożenie dysku nie skutkuje zerwaniem czegokolwiek i nie kończy okresu gwarancji. Nie wolno grzebać w środku konsoli ale i na to są sposoby (wgrywanie softu itp).

Nie do konca prawda. Microsoft zaczyna krucjate przeciwko nieautoryzowanym dodatkom (dyski, pendrivy, itp.) - stana sie one bezuzyteczne, mozliwe ze juz przy najblizszym updejcie. A autoryzowany sprzet jest pierunsko drogi.
Link to post
Share on other sites

Edit: I zapomnialem dodac rzeczy najwazniejsze - Demon's Soul, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Killzone 2, MAG, inFamous, Metal Gear Solid 4 i kilka innych

z tych samcyh powodów ja moge napisać: Forza, Halo, Fable, dodatki do GTA4, Mass Effect

 

 

aha no i oczywiście pady, ten od PS3 to kompletne gó**o, polecam obejrzeć

Link to post
Share on other sites

PS3 kosztuje tyle co Xbox360

ciekawe ciekawe.. pokaż mi PS3 za 850zł.
Sorry, ale Xbox Arcade to nie jest kompletny produkt. Tak czy inaczej trzeba bedzie do niego dokupic dysk - a jak juz pisalem wczesniej, MS ogranicza peryferia nieautoryzowane. Xbox o takich samych parametrach dysku jak PS3 kosztuje z grubsza tyle samo.
Link to post
Share on other sites

http://aletanio24.pl/?mload=produkt&pid=24257

 

Okolo 100zl roznicy. Ale dolicz do tego rok grania online - 118 zl na Allego. Czyli za ta sama cene masz Xboxa 360 na ktorym mozesz pograc rok po sieci (nielegalnie :-p) albo PS3 ktore jest calkowicie wspierane w Polsce.

[Edit]

 

Mozna tez zamowic z zagranicy - bedzie taniej, a tam zarowno Xbox Elite jak i PS3 Slim 120 sa w takiej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

PS3 kosztuje tyle co Xbox360, a psuje sie duzo, duzo mniej i pozwala na odtwarzanie plyt Blu-ray.

Czy ja wiem... Faktem jest, że kiedyś bardzo dużo się psuły. Ale wraz z Falcon'em, RROD'y zostały wyeliminowane prawie w 100%. Nie możesz również zapominać o tym, że w PS3 padały napędy, czy występował znany już YLOD ;)

Link to post
Share on other sites

PS3 kosztuje tyle co Xbox360, a psuje sie duzo, duzo mniej i pozwala na odtwarzanie plyt Blu-ray.

Czy ja wiem... Faktem jest, że kiedyś bardzo dużo się psuły. Ale wraz z Falcon'em, RROD'y zostały wyeliminowane prawie w 100%. Nie możesz również zapominać o tym, że w PS3 padały napędy, czy występował znany już YLOD ;)

Jasne, wszystko sie psuje. Ale Xboxy pobijaly wszystkie granice. Nawet jezeli teraz psuja sie mniej, jest to i tak o wiele czesciej niz PS3 :-p

 

Tak naprawde Xbox360 oplaca sie tyko w dwoch przypadkach - jezeli grasz wylacznie singleplayer albo jezeli piracisz gry. Poza tymi przypadkami, PS3 jest duzo lepsze.

Link to post
Share on other sites

Ja jednak pozostanę przy moim XBOXie :D W sumie kupiłem go, żeby piracić, a jeszcze go nie przerobiłem.

 

Za to mam nowe spostrzeżenie. Myślałem, że gry na XBOXie po prostu cienko chodzą, a tu wczoraj po raz pierwszy podłączyłem sie przez HDMi do TV (moja plasma :rotfl:), ustawiłem na 1080p i.. gry działają płynniej. Nie wiem jak to mozliwe, może przez to, że nie ma teraz down scallingu? cholera wie, ale jest lepiej.

 

A wracając do PS3.. nie wszystko złoto, co się błyszczy xD. Exclusive'y są tu i tu, czas BR jeszcze nie nastał, PS ma lepsze MP, XBOX ma lepszy kontroler (również z aku).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...