Skocz do zawartości

Recommended Posts

hehe wiele jest zasilaczy na czarnej liście mój feel 350W chodzi już 2lata bez przerwy ciągle na tym PC coś się ściąga nic się nie się dzieje do tej pory :) , normalnie że pociągnie twój zasilacz

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

no no ale jak pójdzie to razem z całym komputerem, druga sprawa Feel wcale nie jest taki zły.. a co innego komputer do ściągania a co innego do tego by w cos pograć, Feel u mojego wujka działa juz od czasu debitu na rynku..

Link to post
Share on other sites

pozwolicie że się podepnę - niedługo kupuję nowego kompa ale zastanawiam się czy warto dołożyć jakąć kartę do starego i zostawić go młodszemu rodzeństwu : mój stary komp:

 

AMD ATHLON 64 3200+ ( jednordzeniowy 2gHz podkręcałem do 2.4)

PŁYTA GŁóWNA ASROCK AM2 GF6100 NF4

PAMIĘĆ RAM 2X 512 MB DDR2 + 2GB DDR2

DYSK TWARDY 250GB WD2500YS 16MB

NAPĘD DVD-RW SAMSUNG SH-S182D

OBUDOWA ATX ( tylko tyle na fakturze pisze )

ZASILACZ iBOX 350W ( po 5 latach żadnego problemu )

 

można tu wsadzić jakąś kartę żeby słabsze gry chodziły czy na złom?

Link to post
Share on other sites

a jaką aktualnie masz kartę graficzną ? czy używasz zintegrowanej ? jakie masz fundusze ? bo ogólnie to komputer już nie nadaje się do modernizacji , a zasilacz to w pierwszej kolejności do odstrzału .

Obecnie zintegrowana - fundusze - jak najmniej byle by jakieś starsze gierki odpaliły w 1280x1024 .

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

pozwolicie że się podepnę - niedługo kupuję nowego kompa ale zastanawiam się czy warto dołożyć jakąć kartę do starego i zostawić go młodszemu rodzeństwu : mój stary komp: AMD ATHLON 64 3200+ ( jednordzeniowy 2gHz podkręcałem do 2.4) PŁYTA GŁóWNA ASROCK AM2 GF6100 NF4 PAMIĘĆ RAM 2X 512 MB DDR2 + 2GB DDR2 DYSK TWARDY 250GB WD2500YS 16MB NAPĘD DVD-RW SAMSUNG SH-S182D OBUDOWA ATX ( tylko tyle na fakturze pisze ) ZASILACZ iBOX 350W ( po 5 latach żadnego problemu ) można tu wsadzić jakąś kartę żeby słabsze gry chodziły czy na złom?

Wg. mnie jak chcesz małymi funduszami zmodernizować kompa to płyta AM2+ z obsługą Athlona II x3, i do tego 8800GT i wtedy pograsz w coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...