Skocz do zawartości

SZYBKA POMOC - PLUSY - Kilka telefonów do wyboru


Recommended Posts

Witam. Przedstawiam listę telefonów które mogę wybrać. Który polecacie? Plusiki dla każdego. Lista:

  • Samsung Wave II
  • HTC Wildfire S
  • Nokia 500
  • RBM One (raczej mi się nie podoba)
Najważniejsze cechy: wytrzymały. Telefon czasami do internetu, rzadko tylko na WiFi (nie potrzebuję internetu) Do rozmów, smsów. WYTRZYMAŁOŚĆ - na tym mi najbardziej zależy. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

Ja bym stawiał na Wave II. Ma dobry wyświetlacz i jest solidny :) Fotki wychodzą całkiem przyzwoite i równie atrakcyjny jak na smartphone jest czas pracy na baterii-polecam. Tu masz jego test: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Samsung_Wave_II_S8530_-_swietny_smartfon_z_Bada_OS-3620.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wildfire S jest w miarę dobrym telefonie ale procesor i już inne pierdoły nie są już takie mocne. Ja bym polecił Xperię Neo V. Dlaczego ?

 

-Dobry aparat jak i nagrywanie

-Szybki procesor

- Dobry ekran

- Przyszła aktualizacja do Androida 4.0 Ice Cream Sandwitch.

- Oraz (jak cię to interesuje) CustomROM'y czyli zmodyfikowane wersje androida dla zaawansowanych.

- no i jeszcze dość dobry czas pracy na baterii.

 

Pozdro.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moje typowania:

HTC Desire- bardzo udany fon wszystko pięknie szybko cyka :) ( tylko bateria nie jest tak mocna )

Wave 2- Ten fon ma same plusy i rewelacyjna obudowa 8) bateria ok (zalezy czy pasuje ci Bada OS)

Xperia Neo V- bardzo udany model za niską cenę jak na te wydajność, bateria długo trzyma :]

Galaxy S-telefon chyba bez wad :D jeden z najlepszych tel w swojej cenie, bateria niewiem, tylko ma średniej jakości obudiowę plastiki...

 

najszybszy fon z wymienionych to: galaxy S (najlepszy z grach)

najlepszą jakosc obudowy :Wave 2/Neo V

Edytowane przez Aro1991
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsung Wave II

+ jakość rozmów na wyskoim poziomie,

+ idealnie leży w dłoni,

+ ekran AMOLED

- złe zarządzanie RAMem przez system, co powoduje zwiechy telefonu

- system Bada OS, która moim zdanie się nie rozwija, cały czas wypuszczane są wersje beta, które nic nie wnoszą, dużo osób narzeka na płynność i intuicyjność, ja również uważam, że dużo ustępuje Androidowi albo iOS, mało aplikacji, jeśli będziesz chciał więcej bawić się telefonem.

 

Sony Ericsson Neo V

+ dobra bateria, która powinna trzymać do dwóch dni,

+ płynność systemu

+ możliwość wgrywania nakładek na Androida

+ mnogość aplikacji ze sklepu Google Play

+ wygląd

- skrzypiąca jak stare drzwi obudowa

aparat który przy nagrywaniu może się trochę przycinać (czyt. klatkować) ale ja uważam że to wina softu (zawsze warto ściągać najnowsze aktualizacje

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dobre porównanie wodzu ale neo v tak bardzo nie skrzypi kumpel ma i się nim bawiłem i nie stwierdziłem dużych skrzpień

Dzięki :) No ja akurat lubię się bawić telefonami, koleżanki Neo V, czerwony trochę trzeszczał z lewej strony i czytałem w internecie czy to normalne, może jej upadł? Dużo opinii znalazłem, że zdarzają się cytuję "skrzypiące jak drzwi od szafy telefony". No ale i tak cena/możliwości oceniam na bdb+

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...