Skocz do zawartości

Karta graficzna do 500zł. Proszę o pomoc


Recommended Posts

oska81 z chęcią mógłbym się trochę potargować, ale i tak już sporo nadwyrężam swój budżet niestety (w temacie podałem górną granicę 500zł). W tym momencie nie mam żadnej innej karty a potrzebuje na już :)

Link to post
Share on other sites

odkurzales ja, albo podkrecales? przegrzewa się albo jest głośna. z całym szacunkiem, ale naprawdę jestem wymagającym klientem więc nie irytuj się za te pytania:) naprawdę jest znaczna różnica między HD5850 a HD6850?

Link to post
Share on other sites

HD6850 po OC dopiero dogania 5850 , 5850 to wydajnosc taka sama jak 6870 (popatrz na testy) karta jest bardzo cicha a temperatura maksymalna to 75C bodajze.Tę karte mial Szymon z forum (znaczy mial identyczna ktora mi sprzedal lecz ta karta to inna sztuka)

 

Karty nie podkrecalem bo nie bylo potrzeby lecz wiem ze na pewno robi 900mhz na rdzeniu , prawdopodobnie wiecej zrobi byc moze nawet do 950mhz dobije

Link to post
Share on other sites

odkurzales ja, albo podkrecales? przegrzewa się albo jest głośna

ponawiam pytanie.

 

powiedz mi tak z ciekawości dlaczego 5850 ma taktowanie rdzenia 725MHz, a 6850 ma 820MHz? Nie rozumiem.

 

Tę karte mial Szymon z forum (znaczy mial identyczna ktora mi sprzedal lecz ta karta to inna sztuka)

Szymonie to prawda?? :)

Edytowane przez wodzu88
Link to post
Share on other sites

6850 ma 775 na rdzeniu a 5850 725 , 6850 trzeba podkrecic do 920-950 aby osiagnela poziom 5850 (725mhz rdzen)

 

Szymonie to prawda?? :)

Prawda prawda ale to nie jest ta sama karta, tamta sprzedalem niedawno no i jego karta nie miala gwarancji a ta ma

 

ponawiam pytanie. powiedz mi tak z ciekawości dlaczego 5850 ma taktowanie rdzenia 725MHz, a 6850 ma 820MHz?

Bo to inna rodzina kart, tak na szybko :

6850 = 5830

6870 = 5850

6950 = 5870

 

Jeszcze jeden plus to taki ze przy ewentualnej sprzedazy 6850 bedziesz mial klopot np. kupisz nowke za 550zl a sprzedasz ja za 450zl max natomiast na 5850 jest zawsze popyt bo ludzie licza bit coiny przy uzyciu tych kart (58xx) wiec zawsze znajdzie sie chetny i zaryzykuje stwierdzeniem ze za 3-4 miesiace nadal bedziesz mogl ja sprzedac za tyle ile kupiles (tj 550zl)

 

Zreszta co ja bede pisal, sam sprawdz na allegro :)

Link to post
Share on other sites

muszę Ci powiedzieć oska, że z moim ostatnim evga gtx260 216 działo się tak że wszystko ładnie śmigało, była dość głośna, ale działo mi sie coś takiego że po jakimś czasie miałem na ekranie np. kolor różowy, zielony, czarny, albo przeplatankę różnych kolorów (tylko reset pomagał, nie podkręcałem jej)- później nastąpiła śmierć gpu. Dlatego chcę wiedzieć czy się nie przegrzewa, czy ją odkurzałeś. Karta fajna, ale wiesz ja tak od kogoś prywatnego kupować to się trochę boję i musisz mnie zrozumieć. Opisz jej stan fizyczny i techniczny. Sorry za problem. Jesteś wielki :)

Edytowane przez wodzu88
Link to post
Share on other sites

Nie masz sie czego bac, karta jest w 100% sprawna a zamienilem sie na nia z uzytkownikiem Trybcio86 z tego forum takze mozesz go wypytac o szczegoly wszystkie.Karta jest wyczyszczona z kurzu i na pewno bedzie cicha bo to chlodzenie jest jedno z najcichszych z 5850.Jezeli odpukac w przyszlosci jak mowisz beda sie pojawiac jakies artefakty czy cos to wlasnie do tego jest gwarancja aby reklamowac ale na 99% nic takiego raczej nie bedzie mialo miejsca

Link to post
Share on other sites

ok. Czyli nie miałeś z nią żadnych problemów i nie była w naprawie?

ja się zastanowię do jutra rana i dam Ci znać. Napisz mi tylko ile za tą kartę- jak się umawiamy, jak z przesyłką.

Tylko oska jak się okaże że z nią coś nie tak, to Cię znajdę i oskalpuję.

Pozdro :) Dziękóweczka

Link to post
Share on other sites

Moge Ci dac 3 dni gwarancji jezeli sie nie spodoba to odsylasz na swoj koszt i bez pytan zwracam Ci kase.Ostateczna cena to 550zl wraz z wysylka + aukcja na allegro za 10zl np. (w opisie aukcji wpisana cena 550zl, te 10zl aby uniknac prowizji)

 

W komplecie to co na zdjeciach + faktura VAT (podstawa gwarancji)

Link to post
Share on other sites

ok. taki układ mi się podoba. I wreszcie konkrety:) Czyli cena ostateczna to 550zł i wysyłasz mi poczta czy kurierem? jak mam zaznaczyć w formularzu dostawy? Mam kupować już, czy będziesz coś zmieniał?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...