Skocz do zawartości

Karta graficzna do 500zł. Proszę o pomoc


Recommended Posts

Z tych dwóch Gigabyte na pewno będzie cichszy... z uwagi chociażby na 2 wentylatory. Do tego sam radiator wygląda na większy, co powoduje iż można podejrzewać że GB będzie chłodniejszy, co za tym idzie może się lepiej podkręcać i sratata.

 

Bierz Gigusia

Link to post
Share on other sites

moja też jest cicha, prawie jej nie słychać, czasami tylko przy odpalaniu czegoś wymagającego sobie pobrzęczy 20 s ale to chyba przez to , że chłodzenie się rozpędza ;)

Chociaż nawet tego nie słyszałem jakiś miesiąc, a grałem w C2 w, Crysisa, bf3 w 1680x1050 na wymaxowanych ustawieniach;)

 

Myślę , że ten GIGABYTE będzie świetnym wyborem :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Gigabyte 6850

 

Plusy

wydajność,

łatwość instalacji,

kompatybilność,

szybkość,

ciche chłodzenie,

cena,

dobre chłodzenie,

niski pobór prądu,

stosunek wydajności do ceny

Wszystkie gierki na rozdz. 1440x990 Na max setting

 

Minusy

 

Czasem lubi głośno zabzyczeć :P

Kupując kartę w wersji OC zostajemy pozbawieni możliwości regulacji napięcia ale to nie przeszkadza większości wypadków'

 

Co do MSI nie wiem nie sprawdzałem nie testowałem nie wypowiem się ale sadząc po opiniach też dobra ale gigabyte lepszy :)

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

To na jaką się zdecydowałeś czy masz teraz mętlik w głowie zamierzasz kartę podkręcać jak nie do Od gigabyte kupuj :)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i ogromne zainteresowanie. Szczerze- to do stu tysięcy apaczy, nie wiem, na 90% wezmę tą: http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6850-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-424376.html?attr=248-485338

 

mam płytę gigabyte'a więc może będzie fajnie współpracować i pogram w dołączonego Battlefielda na max detalach :)

 

Wrzucajcie linki jeśli znajdziecie coś lepszego. Dzięki!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

znalazłem coś lepszego ;) Ale niech ktoś jeszcze na to spojrzy ;)http://www.komputronik.pl/product/155238/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Wyprzedaz_Radeon_5850_MSI_1GB_DDR5_DVI_HDMI_DP_PCI_E_Twin_Frozr_II_Assassin_s_Creed_2.html

 

To wersja nie podkręcana ze standardowymi zegarami

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Każdemu przyznałbym punkt reputacji ale wykorzystałem już swój dzienny limit :) Doceniam Wasze zaangażowanie wszystkich bez wyjątku.

 

Rafcio1874 ale to chyba używany i nie wiadomo w jakim stanie?? :)

Edytowane przez wodzu88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...