Skocz do zawartości

Gdzie mogę kupić tę kartę ?


Recommended Posts

ok wielkie dzięki za odpowiedzi, ogólnie to miałem zamiar zestawic te dwie karty w SLI, a wtedy to wydajnością napewno dorównywały by tym kartom z czołówki a teraz to już niewiem :(, kompa mam zamiar składać po maturze i jesli chodzi o karte graf to moge wydac okolo 2000zl może więcej aktualnie jeszcze tak dokładnie niewiem ile mógłbym.

Edytowane przez mariobros65
Link to post
Share on other sites

ok wielkie dzięki za odpowiedzi, ogólnie to miałem zamiar zestawic te dwie karty w SLI, a wtedy to wydajnością napewno dorównywały by tym kartom z czołówki a teraz to już niewiem :(, kompa mam zamiar składać po maturze i jesli chodzi o karte graf to moge wydac okolo 2000zl może więcej aktualnie jeszcze tak dokładnie niewiem ile mógłbym.

Jakiś czas temu miałem ten sam pomysł, 2 x 560 Ti Hawk, w takim połączeniu jest znacznie więcej wad niż zalet.

Temperatura, hałas, skalowanie, co z tego że wynik w markach rewelacyjny jak w grach nie wygląda to już tak kolorowo, do tego jedna z kart była uwalona, przegrzewała się i sypał się sterownik ekranu.

Naprawdę odradzam, dostałeś dobre porady, jedna mocna karta i będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam fochów Fermiego, jest to rzadki problem, a nowe stery i rewizje raczej to wykluczają. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale problem zanika. Co do wydajności, to może dwa 560 Ti będą wydajniejsza od 680, ale jak na nim zabraknie Ci mocy za dwa, trzy lata to dokupisz drugiego za jakieś 1000 zł. Natomiast przy dwóch słabszych, będziesz miał problem, dużo kasy na tym stracisz. I tak 680 to jest overkill do wszystkich gier oprócz Metro, ale dopiero na full detalach. Pociągnie Ci wszystko na ultra, więc po co się w SLI pakować...

Link to post
Share on other sites

tutaj moża sie kłócić, miałem GTX 570 w SLI i nie miałem żadnych problemów, ale tez jestem za jedna a mocna karta %-)

SLI Z 2X 570 to jeszcze ma sens, pojedyncza Gtx 570 jest naprawde dobrą kartą, pewnie były to karty z zegarami referencyjnymi lub delikatnie podbite, jak robią producenci 570-tkami, w takim układzie sąd dość chłodne i ciche czego nie można powiedzieć o 560TI najczęsćiej konkretnie podkręconymi fabrycznie- to chyba najgorszy wybór :)
Link to post
Share on other sites

a więc.... doszedłem jednak do wniosku że nie będe kombinował i poprostu kupię jedną porządne GPU. Mam jeszcze jedno pytanie czy bardziej opłaca się kupić którąś z autorkich 680-tek czy może asusa eah6990 czy jest jakaś znacząca różnica wg was ? czy może poczekac na jakieś nowe karty które się ciekawie zapowiadają moge czekać ok.2-3 miesiące

@Do autora tematu. Podaj resztę sprzętu..

w swoim czasie jak wszystko będzie ustalone na tip top co do pc-ta to jeszcze odświeże temat i podam swój setup :]

P.S kompa składam od podstaw

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...