Skocz do zawartości

Phanteks PH-TC14PE


Recommended Posts

Na tej aukcji to już ostatnia. Mam też na jedną sztukę kupca, ale ciągle nie otrzymałem wpłaty... Więc może się zwolni niedługo. Albo po prostu zalicytuj 270zł w obecnie trwającej licytacji i tyle ;-)

 

Ale... mam jeszcze jedną, specjalnie odłożoną sztukę (zarezerwowana, ale zainteresowany nie płaci już od dłuższego czasu). Wersję niebieską tego samego coolera (też nieużywana, nówka) + dodatkowy wentylator 140mm niebieski (identyczny jak te, które są w zestawie z coolerem). Za taki zestaw chcę 290zł za cooler + 50zł za dodatkowy wentylator, czyli łącznie 340zł (bez kosztów wysyłki, a preferuję kuriera UPS za 20zł).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

U kozira nie ma co się szczypać na pobraniową, lepiej poprosić kuriera o zostanie przez minutkę i szybko otworzyć paczkę by zobaczyć, czy nie rzucali nią i się finy nie pogięły ;)

Link to post
Share on other sites

To już przedostatnia biała, później zostanie już tylko niebieska z dodatkowym wentylem :)

 

Wiem, że to nie jest odpowiedź na Twoje pytanie, ale tyle musi Ci wystarczyć.

 

Z góry zapewniam:

- nie jest to kradzione,

- nie jest to z przemytu,

- nie jest to z żadnego innego podejrzanego źródła lub uzyskane w nielegalny sposób.

 

Jeśli ktoś nie wierzy to mogę podrzucić fotki, które to udowodnią (na PW, tylko osobom zainteresowanym kupnem).

Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

- nie jest to kradzione,

- nie jest to z przemytu,

- nie jest to z żadnego innego podejrzanego źródła lub uzyskane w nielegalny sposób.

Hahaha...takie bajdy to Ty dzieciakom wciskaj :P

 

Wszyscy wiedzą jakimi drogami chadzasz, normalnie szmugler jesteś ! %-)

 

 

...dogadał się na Uralu ze starą zbrojeniówką i babuszki po wsiach klepią te Phantex'y na kolanach za kilka rubli tygodniowo :[

 

W tym siedzi i mossad i nowy (stary) prezydent federacji ;)

 

Ogólnie kontrabanda nie do ruszenia, a mesje koziro zwą tam goldfinger :P%-) (wystarczy google)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ostatni biały Phanteks poszedł za 292zł.

 

Teraz mam na sprzedaż (na tych samych warunkach - nowe, nieużywane, nierozpakowane) chłodzenie Noctua NH-D14. Nówka w sklepie kosztuje najmniej 298zł U mnie cena wynosi 220zł. Możliwe allegro.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...