Skocz do zawartości

Gry Nintendo 3DS


Recommended Posts

Trochę ich coraz więcej, więc może coś zaczniemy sobie polecać a coś stanowczo odradzać, co warto wiedzieć przed zakupem żeby się nie zawieść.

 

Jakie gry warto nabyć z poprzednich DS, które nie odstaraszą grafiką, jeżeli ktoś wczesniej nie miał doczynienia z tym systemem?

 

Ja jak narazie mam takie tytuły:

 

Super Mario 3D Land - no co tu pisać, mario... światy specjalne stanowią wyzwanie. Gra u mnie w domu w to jeszcze jedna osoba... całkowity czas gry to już ponad 100 godzin.

 

Legend of Zelda Ocarina of Time - super gra, jestem nią całkowicie oczarowany, tak powiem: jak podobało wam się Fable to i Ocarina się spodoba, tylko że jest znacznie trudniejsza. Jeszcze nie przeszedłem a gram kilkanaście godzin, zbliżam się do 20h (jestem w tej chwili w Shadow Temple).

 

Mario Kart 7 - super ścigałka, naprawdę przyjemna, przypomniały się mi czasy jak pocinałem z nudów w Ignition, albo wcześniej w motor mash. Jedno mnie zbiło z tropu i zawiodło... zacząłem grać na poziomie średnim i przeszedłem go w 2,5 godziny... zostało odblokowywanie reszty wozów tylko, ale i tak fajne na szybkie zabicie czasu, nic sie nie traci jak odejdzie się od gry, taka gierka na chwilkę i przerwa. Inne tryby niż wyścigi mnie nie wciągnęły. Zostało jeszcze multi ale na to coś nie mam czasu narazie (chociaż pewnie to najsilniejsza strona tej produkcji bo Ignition i Motor Mash wspominam miło do dzisiaj bo z kumplami się w to pocinało, tylko że nie znam osoby która ma 3DSa... a przez internet jeszcze pogram, jak już odblokuję wozy i poznam trasy na wylot). W sumie przestrzegam przed nią, bo najwięcej radości ma się jak gra się z kimś, najlepiej znajomym. Idealna rozgrywka na konsolę przenoscią, w przeciwieństwie do zeldy gdzie trzeba czasu i skupienia :)

 

Rayman 3D - druga część Raymana na 3DS... przyjemnie się gra, fajna muzyka... ale nie ciągnie mnie zeby w to grać, to już 100 razy bardziej ciągnie mnie do odblokowywania wozów i postaci w Mario Kart.

Edytowane przez sevae
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...